OLWEUS mokykla
Programos
Projektai

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Archyvas 22-05

Rajoninė gamtos mokslų konferencija „Jaunieji tyrėjai“

Gegužės 27d. mūsų gimnazijoje vyko rajoninė gamtos mokslų konferencija „Jaunieji tyrėjai“. Konferencijos tikslas – pristatyti tiriamuosius mokinių darbus bei paskatinti mokinių, besidominčių tiriamąja veikla, bendradarbiavimą.

Konferencijoje dalyvavo Zigmo Žemaičio gimnazijos ir mūsų gimnazijos jaunieji tyrėjai bei gamtininkas Andrejus Gaidamavičius, privertęs mokinius pamąstyti apie gamtos tyrimų reikšmę ir būdus kada gamtos tyrimai gali būti naudingi gamtai. 

Konferencijos metu mokiniai pasidalijo net 12 skirtingų darbų idėjomis, rezultatais bei išvadomis. Dalyviai susipažino su  įvairių elektros prietaisų skleidžiamu elektromagnetiniu lauku (Dominykas Kerulis), pusiausvyros bandymais ir jų magija (Rugilė Chaleckaitė), muilo gamyba ir savybių tyrimais (Akvilė Garlaitė,  Joana Gančieriūtė),  natūralios kosmetikos gamyba (Justė Semėnaitė,  Akvilė Bučelytė), reakcijos greičio tyrimais (Gabija Milaknytė, Viltė Vasilkauskaitė), elektros srovės gavimo būdais natūraliomis sąlygomis (Bernardas Burba), Švenčionėlių užterštumo vertinimu (Amelija Maldžiūtė, Viktorija Lamauskaitė), ląstelių membranų savybių tyrimu (Emilija Kibicka, Goda Švalkutė, Emilija Basytė),    pandemijos įtaka mokinių savijautai (Austėja Jarmalytė, Greta Nalivaikaitė),  radiacija, spinduliavimu ir įtaka žmogaus sveikatai (Beata Kurilaitė, Fausta Rusteikaitė), sėklų daigumo tyrimais (Robertas Čebručenko, Deividas Čebručenko) bei sužinojo kaip galima draugiškai sugyventi su čiurliais (Augustė Ivanova, Justina Simonaitė). 

Mokiniams padėjo, juos skatino bei konsultavo Švenčionių Zigmo Žemaičio mokytojos  V. Cicėnienė, O. Gončarova,  D. Jasiulionienė bei mūsų gimnazijos mokytojos N. Jankovskaja, N. Gudelienė., G. Uzialienė ir D. Gaidamavičienė

Paskutinis skambutis

Gintaro Nalivaikos fotoreportažas

Džiaugiamės dovanotomis knygomis

Baigiasi mokslo metai, baigiasi ir balandį prasidėjusi akcija „Padovanok bibliotekai knygą“. Norisi pasidžiaugti rezultatais.

Pirmiausia tuo, kad gimnazijos bendruomenė noriai dovanoja perskaitytas ir lentynose gulinčias knygas. Todėl numatytas vieno mėnesio akcijos laikas pratęsiamas iki mokslo metų galo. Norisi paminėti pirmąsias šaunuoles, atnešusias ir padovanojusias knygas. Tai sesutės Martinkėnaitės, kurios padovanojo net 12 knygų. Taip pat dėkojame 5b klasės mokiniams ir auklėtojai Nijolei Vainorienei. Tikimės, kad ir toliau džiuginsite vieni kitus dovanodami bibliotekos skaitytojams malonias ir prasmingas skaitymo akimirkas.

Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?

Gegužės 20 d. populiariosios kultūros renginyje „Comic Con Baltics 2022“ įvyko 27-ojo konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalinis etapas, kuriame trisdešimt vyresniųjų klasių mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos varžėsi dėl geriausio žinovo apie Lietuvos kariuomenę ir karo istoriją vardo. Tarp jų ir 10a klasės mokinys Danielius Zacharovas. Mokiniai turėjo atsakyti į įvairius klausimus Lietuvos gynybos ir saugumo politikos, Lietuvos kariuomenės, jos istorijos, svarbiausių įvykių ir įtakingiausių asmenybių temomis. Dalyviai su palaikymo komandomis galėjo  pamatyti Lietuvos kariuomenės padalinių ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės naudojamą ginkluotę bei techniką.

Skaitykite toliau »

IŠ TAVO RANKŲ Į ŠIRDĮ

Vakarėjanti gegužės 18 dienos saulė pakvietė mano 10b klasės Šeimą į popietę, kurioje kartu buvo ir penkerių broliukas, Tėtis ir Mama, draugas ir draugė. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija didžiuojasi mūsų Dominykas Krivonos, kuris padovanojo džiaugsmo akimirką, leisdamas prisiliesti prie jo kūrybos. Aš pajutau gyvenimo pavasarį… Nuoširdus AČIŪ visiems, nepagailėjusiems laiko, atėjusiems išgirsti savo vaiko žodį. Tikiu, kad mėtų arbata ir ateityje sukvies visus pabūti kartu.

Dėkinga Klasės auklėtoja Vilhelmina Urbonienė

Paroda

Gegužės 27-30 d. gimnazijoje įvyko 2021-2022 m. m. sėkmingiausių mokinių rankdarbių ir dirbinių paroda.

Technologijų mokytoja J. Vaiškūnienė

Aktualu abiturientams!

Gegužės 26 d. 16 val. abiturientai kviečiami dalyvauti tiesioginėje klausimų/atsakymų sesijoje, skirtoje aptarti artėjančius egzaminus. Jos metu galėsite užduoti JUMS rūpimus klausimus: nuo „kaip bus vykdomi egzaminai karantino sąlygomis?“ iki „kiek reikėtų pasiimti tušinukų?“. Transliacija – NŠA „Facebook“ paskyroje.

PROJEKTAS, SKIRTAS EUROPOS DIENAI PAMINĖTI

Europos dieną, kuri švenčiama kiekvienų metų gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Ginti taiką – visų pasaulio tautų reikalas. Nepaisant pastangų, stiprėja kurtinantis karų ir konfliktų triukšmas, pandemijų mastu plinta ligos. Šiandien nuolat girdimas šauksmas prašant taikos. Nėra kelio į taiką, TAIKA yra keliai. Taika – laimės, ramybės, pastovumo akimirka ir yra labiausiai mylimas, ieškomas gėris. Projekto organizatorius – Švenčionių rajono pedagogų švietimo centras, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija, projekto vadovės – mokytojos Nijolė Vainorienė ir Alina Bura.

Skaitykite toliau »

Susitikimas su policijos pareigūnais

Gegužės 16 dieną  gimnazijoje lankėsi Švenčionių PK bendruomenės pareigūnai Ilma Gudaitytė ir Giedrius Kamarauskas.  Su 6-7 klasių mokiniais  diskutavo apie pavojus elektroninėje erdvėje. Užsiėmimo tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į pavojus elektroninėje erdvėje, aptarti būdus, kaip jų išvengti.  Pareigūnai pateikė metodinių rekomendacijų, praktinių patarimų, su mokiniais aptarė konkrečias situacijas. Giedrius ir Ilma priminė mokiniams apie nepilnamečių atsakomybę už tabako, elektroninių cigarečių ir jų priedų vartojimą ir turėjimą.

Kvietimas

Pamokų laikas

1. 08.00-08.45
2. 08.55-09.40
3. 10.00-10.45
4. 11.05-11.50
5. 12.10-12.55
6. 13.10-13.55
7. 14.05-14.50
8. 15.00-15.45

Kalendorius
2022 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archyvas
Kategorijos