Mes Veiksmo dienoje

Mes Veiksmo dienoje

Lapkričio 13 dieną Švenčionių rajono savivaldybėje vyko jaunimo veiksmo diena, kurioje dalyvavo visos Švenčionių rajono mokyklos, taip pat ir mūsų gimnazistai. Dažnai girdime, kad mūsų miestelyje kažko trūksta ar kažkas yra ne taip? Savivaldybės organizuota veiksmo diena buvo kaip tik ta puiki proga, leidusi jaunimui prisiliesti prie aktualiausių nūdienos klausimų. Jaunimas – Lietuvos ateitis, todėl ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos jaunimui ne vis tiek, kokioje aplinkoje jie auga, mokosi ir nori gyventi ateityje. Vadovaujami mokytojos Viktorijos Cijūnelienės, moksleiviai savivaldybėje nuo pat ryto iki vėlaus vakaro bendravo su Švenčionių r. tarybos ir įvairių komitetų nariais. Generavo idėjas, turėjo puikią galimybę tobulinti komunikavimo, viešojo kalbėjimo, bendradarbiavimo įgūdžius, susipažinti su naujais žmonėmis. Išsakė savo nuomonę apie tai, ko, jų manymu, labiausiai trūksta miestui ir jo gyventojams. Taip pat nepraleido progos padiskutuoti su rajono meru. Baigiantis viešnagei savivaldybėje, renginio dalyviai išrinko vieną mokyklą -nugalėtoją, kuriai pažadėta finansuoti vienos iš jų idėjų įgyvendinimą. Galima tik pasidžiaugti renginiu ir paantrinti žymiam vokiečių romantizmo mąstytojui J. V. Gėtei (Johann Wolfgang Goethe) „Apskritai pasaulis juda į priekį, tačiau jaunimui kaskart tenka pradėti iš naujo“.