Švenčionėlių Mindaugo gimnazistai šventiniame bėgime

Švenčionėlių Mindaugo gimnazistai šventiniame bėgime

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos bendruomenė alyvavo renginuose, skirtuose  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Beveik pusšimtis gimnazistų Vasario 16-ąją dieną dalyvavo masiniame bėgime „Bėgame už laisvę''. Startavę prie Švenčionių Nalšios muziejaus bėgikai nesunkiai apibėgo garbės ratą aplink visą miestą.  II c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Daiva Panaviene tą dieną vyko į Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrą. Čia jaunimas dalyvavo socioedukacinio-kultūrinio projekto „100 žygių Lietuvai''  baigiamojoje šventėje.  Tai buvo puiki proga  varžytis sportinėse rungtyse, išgirsti kažką naujo ir įdomaus, pasidalinti savo patirtimi bei surasti naujų draugų. Vakaras baigėsi prie laužo visiems vaišinantis skania koše.