Kiekvieno žmogaus širdyje yra miniatiūrinis jo tautos portretas. /G. Freitagas/

Kiekvieno žmogaus širdyje yra miniatiūrinis jo tautos portretas. /G. Freitagas/

Kovo 8 d. gimnazijos aktų salėje vyko Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, minėjimas. Pasipuošę lietuviška atributika, renginio dalyviai ruošėsi pasirodymui. Šventiškai nusiteikusios moderatorės Erika ir Karolina priminė, jog tradicija tapęs gimnazistų atlikėjų koncertas „Dainuoju Lietuvai“ tęsiasi. Šventinį koncertą su daina „Lai skamba dainos Lietuvoj“ pradėjo III a klasės dainininkai. Visi žiūrovai turėjo progos išgirsti II c atliekamą grupės „Skylė“ dainą „Stelmužė“, I b dainavo apie gimtinę,  II a pasirinko dainą „Laisve, kaip tu atrodai“, II b – „Brolužis“, o ketvirtokai – „Kitoks pasaulis“. I a klasės atliekamą dainą „Sudainuokime Lietuvą“ publika pasitiko stovėdama. III c dainavo apie pavasarį gimtinėje, III b labai energingai atliko grupės „Žas“ kūrinį „Ne kažką“. Susižavėję visi klausėsi ir vokalinio terceto atliekamų kūrinių „Kiekvienam rasos laše“ ir Ievos Zasimauskaitės dainos „Kol myliu“. Šiame minėjimo koncerte buvo pristatytas projekto ,,Šiuolaikinio dizaino tendencijos gimnazijos interjere“ rezultatas – keramikos pano,  papuošęs vieną iš mokyklos erdvių. Projektui vadovavo dailės mokytoja metodininkė Alfreda Karovackienė. Gimnazijos bendruomenę su švente pasveikino ir jauniesiems policijos rėmėjams pažymėjimus įteikė Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK bendruomenės pareigūnė Liudmila Čeponienė.