LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI

Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija kovo 12-tą dieną pakvietė į prasmingą ir, jau  tradicine tapusią, Pilietinės dainos šventę – konkursą „Dainuojame širdimis“, skirtą LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI. Pilietinės dainos šventė organizuojama, siekiant kūrybiškai ir veiksmingai bendradarbiauti, paskatinti mokinius dalyvauti meninėje kūrybinėje veikloje, ugdyti pilietiškumo ir patriotiškumo jausmus, skatinti tautinę savimonę. Šventėje dalyvavo Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos vokalinis tercetas -IIc klasės mokinė Emilija Gruškaitė, IIIa klasės mokinė Veronika Michnevič, IV klasės mokinys Paulius Guntys. Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos gimnazistai kalbėjo apie menininkus, sportininkus, garsinančius Lietuvą pasaulyje, pristatė Andriaus Mamontovo, Asmik Grigorian, Šarūno Marčiulionio sėkmės istorijas, parodė sukurtą filmuką „Kas man yra laisvė?“, dalinosi mintimis, ką jiems reiškia būti laisviems ir gyventi nepriklausomoje Lietuvos valstybėje.  Padėkos raštais ir smulkiomis dovanėlėmis dalyvius apdovanojo Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos direktorius Virgilijus Žilinskas.

Gimnazistus konkursui rengė ir į renginį lydėjo muzikos mokytoja Lina Rodevičienė.