Knyga „Antreprenerio požiūris“

Knyga „Antreprenerio požiūris“

„Antreprenerystė yra kelionė, kuri prasideda įkvėpimu, veda link klestėjimo, joje susipina emocijos ir nuosmukiai. Bet svarbiausia šioje kelionėje – laimėtojo požiūris, nuolatinės pastangos ir bendradarbiavimas…“

Gimnazijos biblioteka pasipildė naujai išleista knyga „Antreprenerio požiūris“. Ją mums padovanojo Lietuvos „Junior Achievement“, ilgametė Lietuvos mokyklų ekonomikos, verslumo ir finansinio raštingumo ugdymo partnerė Lietuvoje.

Autorius Larry C. Farrellas, verslininkas, vienas iškiliausių pasaulyje antreprenerystės tyrėjų ir ugdytojų, knygoje supažindina su antreprenerių savybėmis ir veiklos principais, todėl ją galima skaityti ir kaip verslumo vadovėlį, ir kaip praktinį gidą antreprenerio keliu žengiančiam ar apie jį dar tik galvojančiam žmogui. Knygoje rasite 100 verslumo istorijų, patirtimi ir įžvalgomis dalinasi 16 Lietuvos lyderių.

Bibliotekininė Asta