Respublikinis užsienio kalbų (anglų, vokiečių, rusų) ir informacinių technologijų plakatų konkursas, skirtas Europos dienai paminėti

Europos dieną, kuri švenčiama kiekvienų metų gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje, karas tarp Europos tautų – neįsivaizduojamas dalykas. Konkursą organizavo Švenčionių rajono pedagogų švietimo centras ir Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija.

Plakatus galite pamatyti ČIA.

Konkurse dalyvavo bendro lavinimo mokyklų moksleiviai. Konkurso tikslai: ugdyti mokinių sąmoningumą siekti laisvės, saugumo ir teisingumo, užtikrinant saugią aplinką, ugdyti  mokinių socialinę, komunikacinę ir kultūrinę kompetencijas, tobulinti mokinių užsienio žinias, skatinti kūrybiškai naudoti įvairius IKT įrankius kalbų mokymosi procese, skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą, ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką. Konkurso dalyviai kūrė plakatus, kuriame naudojo žodį „HAPPY…, GLÜCKLICH…, СЧАСТЛИВЫЙ…“. Mūsų gimnazijos mokiniai atsiuntė 48 plakatus. Džiaugiamės sulaukę plakatų iš Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Joniškio „Aušros“ gimnazijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos, Klaipėdos Gedminų progimnazijos, Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Šilalės Dariaus ir Girėno gimnazijos, Vilniaus Viršuliškių mokyklos, Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos, Vilniaus Krikščionių gimnazijos.

Mokytojos Nijolė Vainorienė ir Alina Bura