Šauniausio mokinio konkursas

Šauniausio mokinio konkursas

Siekdami mokinius ugdyti kultūringais, gimnazijos vertybes puoselėjančiais žmonėmis, augančiais brandžiomis asmenybėmis, baigiantis 2021 m. 8-ose klasėse surengėme Šauniausio mokinio konkursą. Mokiniai buvo supažindinti su konkurso kriterijais, kur buvo atsižvelgta į  mokymosi rezultatus, neakademinius pasiekimus bei išskirtines mokinių lyderystės, asmeninės atsakomybės ir pasididžiavimo savo gimnazija savybes. Siekdami paskatinti kuo daugiau mokinių, rinkimus organizuojame kiekvieną mėnesį. Mokiniai skatinami gerai mokytis, dalyvauti klasės ir gimnazijos renginiuose, olimpiadose mokykloje ir už jos ribų, vertinamas jų elgesys, lankomumas bei mokymosi sutarties reikalavimų laikymasis.

Gruodžio mėn. šauniausiais mokiniais 8a kl. išrinktos: Orinta Kalinovskaja, Paulina Šalcaitė, Miglė Vaicekavičiūtė ir Viltė Zenkevičiūtė, o 8b kl. Viltė Vasilkauskaitė, Deimantė Šiaudinytė, Bernardas Burba ir Jogaila Rukšėnas. Sveikinimai mūsų šauniausiems aštuntokams!