Vaikų emocinės savijautos bei psichinės sveikatos gerinimas panaudojant neoroedukacinius metodus

Socialinės partnerystės centro komanda kovo 21-22 dienomis lankėsi Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijoje. Drauge su pradinukais leidosi į kūrybines veiklas taikant dailės ir muzikos terapijų metodus. Edukacijų metu bandė susitelkti, patyrinėti kaip jaučiasi, kuo džiaugiuosi Aš ir Pasaulis, kas šiandien man aktualu ir ko trūksta…Viską aptarę ir pasileidę į kūrybinį procesą leidosi į Pasaulį Taikos ir Meilės angelus, upėmis plukdė Taikos ir Meilės laivus, padangėse skraidino Meilės ir Taikos paukščius… Kūrybingi, drąsūs, išradingi vaikai į kūrybinį procesą pasinėrė su tokiu užsidegimu, polėkiu, jog į juos žvelgiant buvo tikrai aišku kad kūryba yra pats tikriausias vaistas ir kūnui ir sielai!

Rita Činčikienė, Nijolė Vainorienė