Informatinio mąstymo konkurso „Bebras“

Informatinio mąstymo konkurso „Bebras“

Jau paskelbti 2022 metų respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etapo varžybų rezultatai.

„Bebras“ yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką, kompiuterių mokslų studijas, kompiuteriją ir informatinį mąstymą ne tik tarp įvairaus amžiaus mokytojų ir mokinių, bet ir plačiajai visuomenei.

Šiais metais konkurse dalyvavo rekordinis Lietuvos moksleivių skaičius – iš 552 mokyklų užduotis sprendė 46 064 mokiniai.
Mūsų gimnazijoje „Bebro“ konkurse dalyvavo 151 mokinys:
5 klasė – 47 mokiniai
6 klasė – 30 mokinių
7 klasė – 54 mokiniai

8 klasė – 19 mokinių

I gimn. klasė – 10 mokinių
II gimn. klasė – 15 mokinių

Geriausiai spręsti užduotis sekėsi šiems mokiniams:

5 klasė
Simas Peciulevičius, I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 63 vieta Lietuvoje (tarp 5-ų klasių mokinių);

6 klasė
Odilija Tumalavičiūtė, I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 356 vieta Lietuvoje (tarp 6-ų klasių mokinių);
7 klasė

Austėja Balčiūnaitė, III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 457 vieta Lietuvoje (tarp 7-ų klasių mokinių);

Austėja Mateikaitė, III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 457 vieta Lietuvoje (tarp 7-ų klasių mokinių);

8 klasė

Ugnė Puidokaitė II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 1243 vieta Lietuvoje (tarp 8-ų klasių mokinių);

9 klasė (I gimn.)

Viltė Vasilkauskaitė, III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 936 vieta Lietuvoje (tarp 9-ų klasių mokinių).

Sveikiname visus mokinius, parodžiusius informatikos ir informatinio mąstymo gebėjimus, sprendžiant „Bebro“ varžybų užduotis.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti konkurso iniciatorės prof. Valentinos Dagienės padėkomis.

IT mokytoja ir konkurso „Bebras“ organizatorė gimnazijoje Alina Bura

Šaltinis – bebras.lt