Dalyvavo „Pradinukų lygos“ projekte

Dalyvavo „Pradinukų lygos“ projekte

Lapkričio mėnesį 1a, 1b ir 2a klasių mokiniai (mokytojos Daiva T., Angelė M., Rita J.) dalyvavo respublikiniame projekte  „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“. Projekto lygos idėja kilo svarstant vaikų fizinio aktyvumo problematiką, bendrąją moksleivių sveikatos būklę bei smagaus laisvalaikio mokykloje alternatyvas.

„Pradinukų lygos“ organizatoriai metė smagų iššūkį klasei. Ar gali moksleivis suvalgyti per dieną mažiau nei tris saldainius? Kiek savo laisvalaikio pradinukas skiria aktyviai fizinei veiklai? Ar gali suvalgyti per dieną bent vieną vaisių ar daržovę? Šie ir dar daugiau klausimų buvo atsakyti rudens užsiėmimų metu. Atliktos numatytos užduotys, iššūkiai, įdomios veiklos pamokų, pertraukų metu ir namuose. Projekto dalyviai buvo apdovanoti kamuoliais, aikštės žymėjimo ženklais, liemenėmis, diplomais. Aktyviausi klasės moksleiviai gavo gertuves, sportinius krepšius. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su futbolo žaidimu, nepriklausomai nuo gebėjimų, įgūdžių. Buvo ugdomi komandinio darbo principai, pasitikėjimas savimi, lyderio savybės.