PAŽINKIME EUROPOS TAUTŲ KALBAS

PAŽINKIME EUROPOS TAUTŲ KALBAS

Rugsėjo 26 d. vyko edukacinis renginys „PAŽINKIME EUROPOS TAUTŲ KALBAS“ Švenčionėlių miesto bibliotekoje, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Kalbų mokėjimas – vienas svarbiausių įgūdžių. Mokytis naujų kalbų naudinga visiems, nepaisant amžiaus, darbo pobūdžio ar gyvenamosios vietos. Kalbų mokėjimas atveria daugiau galimybių įsidarbinti, mokytis, pažinti pasaulį, bendrauti ir surasti draugų, plėtoti verslą, dalintis žiniomis ar išspręsti iškilusias problemas. Renginį vedė Ia klasės mokinės Miglė S., Ugnė P. ir Amelija Š. III b klasės mokinės Akvilė Z., Rasita N. Ir Barbora G., Ia klasės mokinės Agata K., Airina V., Ugnė P., Diana V.,7b klasės mokinės Emilija M., Silvija S., Paulina V. kvietė keliauti po Lietuvą, Vokietiją, Prancūziją, Lenkiją, Italiją, Ispaniją, Ukrainą. 7b klasės mokinės Silvija S. ir Paulina V, IIa klasės mokinys Thomas V, II b klasės mokinys Bernardas B, Ib klasės mokinės Emilija K., Goda Š.,Viktorija Ch. IIa klasės mokinė Hanna H, Yurii H., 6a klasės mokinė Diana B.,IV a klasės mokinė Liudmila H deklamavo eiles vokiškai, lenkiškai, itališkai, prancūziškai, ukrainietiškai, ispaniškai. Skaidres renginiui ruošė II b klasės mokinys Gintautas P. Mokinius renginiui ruošė mokytojos Jolanta K., Ina S. ir Nijolė V.