Kalėdinių žaisliukų gamyba iš veltinio

Kalėdinių žaisliukų gamyba iš veltinio

Gruodžio 12 d. 2-4 klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso edukacijose, gamino kalėdinius žaisliukus iš veltinio.

Ar kada nors girdėjote, kur atsirado Kalėdinė eglutė ir kodėl žybčioja ant jos lemputės? Kodėl mes puošiame būtent šią žaliaskarę, o ne kitą medį? O ar žinojote kokiais žaisliukais puošė eglutes mūsų seneliai? Šias ir dar daugelį kitų įdomių istorijų mokiniai išgirdo  edukacijose apie kalėdinius žaisliukus. Mokiniai susipažino su šv. Kalėdų tradicijomis ir papročiais, įdomiausiomis šventės ypatybėmis. O linksmiausia dalis, kad edukacijų metu, vaikai patys pasigamino įvairiausius kalėdinius žaisliukus, pagal savo nuotaiką bei mėgstamas spalvas, fantaziją ir kūrybą, parsinešė dalelę šilumos ir Kalėdų tradicijų į savo namus.

Mokytoja Nijolė Vainorienė