Atvirų durų diena KU

Atvirų durų diena KU

Lapkričio 26 dieną kviečiame mokytojus ir moksleivius ir jų tėvelius dalyvauti Klaipėdos universiteto (KU) organizuojamoje „Atvirų durų dienoje 2011“. Tai kiek netradicinė paroda-mugė, kurioje visi besidomintieji studijomis Klaipėdos universitete galės pabendrauti su KU Priėmimo komisijos darbuotojais, fakultetų ir institutų administracija, katedrų darbuotojais, Klaipėdos universiteto studentais.

„Atvirų durų diena 2011“ skirta abiturientams, vyresnių klasių moksleiviams, jų tėveliams ir visiems, besidomintiems studijomis Klaipėdos universitete, bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas sistema bei kvalifikacijos tobulinimo galimybėmis.

Renginys vyks Klaipėdos universiteto auditoriniame korpuse „Aula Magna“ (šalia prekybos centro „Studlendas“) Herkaus Manto g. 84, 10.00–14.00 val.