Naujas leidinys moksleiviams ID

Naujas leidinys moksleiviams ID

Naujas leidinys moksleiviams id

Lietuvos moksleiviai pagaliau turės vieningą ir aktualų internetinį žurnalą jaunimui „id“. „id“ – tai nekomercinis, originalus, ironiškas, edukacinis, aktualus, linksmas, o svarbiausia NEFORMALUS žurnalas moksleiviams. Manome, kad kiekvienas Lietuvos mokinys yra kažkuom ypatingas, todėl siekiame, kad kuo daugiau ir kuo skirtingesnių moksleivių galėtų prisidėti prie žurnalo kūrimo, atrasti ir pažinti save bei atspindėti tikrąjį jaunimo veidą – koks jis bebūtų.
Žurnalą galite rasti svetainėje www.crazyideas.lt
Norime pakviesti Jūsų mokyklos moksleivius prisidėti prie šio išskirtinio projekto. Tai puiki galimybė išreikšti savo įvairiausius pomėgius ir gabumus pačiose įvairiausiose srityse,tokiose kaip rašyba, išradimai, menas, muzika ir daugybėje kitų, kurių galbūt mes net nepastebejome ir nežinome.
Jaunimo judėjimas CrazyIdeas komanda,

Žurnalas moksleiviams „id“