Lieporių gimnazijoje skambėjo „Žodžiai iš širdies“

Lieporių gimnazijoje skambėjo „Žodžiai iš širdies“

Balandžio 25 d. Respublikiniame mokinių autorinių dainų konkurse „Žodžiai iš širdies“ dalyvavo jaunieji kūrėjai iš Pasvalio P. Vileišio gimnazijos, Panevėžio rajono Naujamiesčio vidurinės mokyklos, Alytaus A. Ramanausko – Vanago gimnazijos, Rokiškio rajono Jūžintų Juozo Otto – Širvydo vidurinės mokyklos, Skuodo meno mokyklos, Švenčionėlių meno mokyklos, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos, Jonavos J. Ralio gimnazijos, Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Šiaulių PRC Elektronikos ir Administravimo skyriaus, Šiaulių „Romuvos“ gimnazijos, Šiaulių Universiteto gimnazijos ir Šiaulių Lieporių gimnazijos.

Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija. Komisijos pirmininkė – edukologijos mokslų daktarė, muzikos ekspertė, grupės „Kitava“ vadovė, solistė Rasa Stoškuvienė. Nariai – poetas Jaunius Kulnys ir aktorė Agnė Grudytė.

Respublikinio mokinių autorinių dainų konkurso nugalėtojais pripažinti Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniai Jonė Rimavičiūtė, Gabija Kurauskaitė, Laurynas Rudis, Arnas Sinkevičius( mokytojas Eginas Grajauskas). Pirmoji vieta skirta Ramintai Rimiškytei, Rokiškio rajono Jūžintų Juozo Otto- Širvydo vidurinės mokyklos mokinei (mokytoja Vilija Urbonienė). Antroji vieta atiteko Šiaulių Universiteto gimnazijos ansambliui LUNA (mokytojas Kęstutis Stoškus). Trečiosios vietos laimėtoja – Kristina Jusytė, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokinė (mokytojas Gytis Šalna).
ad_konkursas_2014