Olimpiados, konkursai

Olimpiados, konkursai

Rajoniniame fizikos olimpiados etape I vietą laimėjo Karolis Breidokas (IIIB) ir Jurgita Lukšo (IIa), o III vietą užėmė Maksim Jemeljanov (Ib). Mokytojas E. Karneckas.

Biologijos olimpiados II etape nugalėtojais tapo Lija Beganskaitė (Ic) – I vieta, Karolis Breidokas IIIb– Ivieta, Eimantas Semėnas (IIIc) – II vieta ir Povilas Rudinskis  IVb- III vieta. Mokiniams ruoštis padėjo mokytoja Daiva Gaidamavičienė.

Dėkojame visiems mokiniams, dalyvavusiems lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje. Rajoniniame etape puikiai atliko užduotis Vilija Maliavkaitė (IIa). Mokinę moko mokytoja L. Martinkevičienė. III vietą rajone užėmė Laima Sarkanaitė (IIb). Jai ruoštis padėjo Asta Činčikienė.

Meninio skaitymo konkurse puikiai pasirodė mūsų IVa klasės mokinė Justina Šapokaitė. Jos mokytoja Asta Činčikienė. O II vietą laimėjo Ia klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė. Mokinę moko Alė Krinickienė.

Į respublikinį filosofijos olimpiados atrankos etapą išsiųstas Gabrielės Matulevičiūtės (IVa) darbas. Mokinei darbą rengti padėjo mokytoja V. Urbonienė.

Į respublikinį etikos konkursą išsiųstas Laimos Sarkanaitės (IIb) darbas. Mokinei padėjo dorinio ugdymo mokytoja V. Urbonienė.

Chemijos olimpiados rajono etapo nugalėtoja tapo Mija Beganskaitė (IIa), II vietą laimėjo Ugnė Karneckaitė (IVa), o Eimantas Semėnas (IIIc) ir Lukas Šiekštelė užėmė III vietas. Mokytoja Nijolė Gudelienė.

Sveikiname mokinius ir mokytojus!