KALBŲ KENGŪRA 2015

KALBŲ KENGŪRA 2015

„KALBŲ KENGŪROS 2015“ REZULTATAI:

Anglų kalba

Auksinės kengūros diplomais apdovanoti A. Baltakytė (Ic), A. Skrebutėnaitė (IIa), V. Skrebutėnaitė (IIa), E. Semėnas (IIIc), V. Šiaudinis (IIb), L. Šiekštelė (Ib). Sidabrinės kengūros diplomus gavo:   A. Martinkėnaitė (Ib), P. Balčiūnas (Ic), o oranžinės kengūros diplomai atiteko P. Giniočiui (IIa) ir M. Jemeljanov(Ib). Padėkos raštais apdovanoti E. Maliavkaitė (Ib), E. Račkauskaitė (IIa), J. Lukšo (IIa), R. Trebnik (Ib). Mokinius konkursui rengė mokytoja Z. Karneckienė. Sveikiname mokinius ir mokytoją!

Rusų kalba

Sidabrinės kengūros diplomu apdovanotas R. Bendorys (Ic), o oranžinės kengūros diplomu – M. Jemeljanov (Ib). Padėkos raštais apdovanoti A. Šimčuk (IIb), A. Zubkovas (IIa), A. Cvetkova (Ib), E. Ulčickaitė (IIa), J. Lukšo (IIa), L. Pavlij (Ib), A. Matulevičius (Ic), R. Trebnik (Ib), S. Karovackaitė (Ic), V. Volosevič (Ic), V. Jeriomina (Ia), A. Mazurkevič (IIIb), D. Borovik (IIIb), I. Kliukaitė (IIIb). Mokinius moko A. Karovackienė, T. Ščiogoleva, V. Urbonienė. Sveikiname konkurso dalyvius ir jų mokytojas!