Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-oji

Mokslo ir žinių dieną gimnazijoje sutiko 210 mokinių.  Šventės metu gimnazijos bendruomenė susikrovė kelionės į mokslo ir žinių šalį kuprinę. Svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys V. Stundys, Švenčionių rajono meras R. Klipčius, Švenčionėlių parapijos klebonas R. Macidulskas, Švenčionėlių progimnazijos direktorė R. Gasparevičienė, Švenčionėlių meno mokyklos direktorė R. Politienė, Kultūros centro meno vadovė V. Vilutienė linkėjo gerų įspūdžių, ištvermės, susikaupimo, ryžto. O tėvų tarybos pirmininkas A. Breidokas  palinkėjo įgyti daug žinių, kurių ant pečių nešiotis tikrai nereikės. Šventės metu tradiciškai buvo įteiktos piniginės premijos  labai gerai besimokantiems ir aktyviems mokiniams.  S. Kazlienė, Švenčionių rajono tarybos sekretorė, mūsų IX laidos abiturientė, savo premiją įteikė gimnazijos mokinių tarybos pirmininkui D. Gaidamavičiui. Rėmėjų I. Balčiūno ir Lietuvos geležinkelininkų profsąjungos premijas gavo II b klasės mokinys M. Jemeljanov ir IIIa  – J. Lukšo.  O klasės mokiniai braižė savo kelionės maršrutą. Sėkmės naujų mokslo metų kelionėje!

P.S. Sulaukėme ir daugiau sveikinimų. 🙂