Pirmokai #SWITCH konferencijoje

Pirmokai #SWITCH konferencijoje

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos Ia klasės mokiniai su klasės vadove Daiva Uzialiene ir mokytoja Jurgita Politiene vyko į europarlamentaro Antano Guogos organizuotą „#SWITCH“ konferenciją, kuri vyko Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose.

Paveikslėlis3

Konferencijos metu buvo kalbama apie tai, ko reikia norint pradėti savo verslą ir tapti sėkmingu verslininku. Europarlamentaro A. Guogos manymu, pradėti sekmingą verslą reikia dviejų pagrindinių dalykų: vienas iš svarbiausių – originali idėja, antras – motyvuotų žmonių komanda, kuri norėtų tą idėją įgyvendinti. Pačios konferencijos metu „Cool&Crazy“ zonoje buvo galima išbandyti daugybę naujausių technologijų: robotiką, virtualios realybės akinius, prietaisų valdymą mintimis, 3D modeliavimą ir daugybė kitų. Šios konferencijos pagrindinė mintis – jaunimo motyvavimas siekti savo užsibrėžtų gyvenimo tikslų!

Paveikslėlis2
Dėkojame Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos administracijai ir mokytojams už mūsų iniciatyvos palaikymą ir skatinimą bei skirtą transportą.

Paveikslėlis1

Ugnius Rodevičius, Ia klasės mokinys