Kviečia „Lyderystės akademija“

Kviečia „Lyderystės akademija“

ESI 9-12 KLASIŲ MOKSLEIVIS?

UŽSIREGISTRUOK MOTYVACINIAM POKALBIUI
IR NEPRALEISK PROGOS GAUTI NEĮKAINOJAMĄ PATIRTĮ!
100% GARANTIJA 🙂

Apie „Lyderystės akademiją“:

Socialinis projektas „Lyderystės akademija“ jau aštuntus   metus kviečia aktyvius  9-12 klasių mokinius į nemokamas paskaitas ir praktinius užsiėmimus įvairiose srityse.

Nuo derybų meno, teisės ir politikos, iki istorinio patriotinio ugdymo, lazerinio šaudymo ir kita. Moksleiviams koncentruotas žinias pateikia kvalifikuoti universitetų dėstytojai. Jie turi galimybę padiskutuoti su žymiausias šalies lyderiais – sportininkais, politikais, verslininkais. Tai – neįkainojama patirtis!

PO KURSŲ BAIGIMO MOKSLEIVIAI GAUNA VISŲ PARTNERIŲ PASIRAŠYTĄ PAŽYMĖJIMĄ, ITIN VERTINAMĄ STOJANT Į LIETUVOS IR UŽSIENIO UNIVERSITETUS!

Šiemet projektas keičiasi ir modernėja – todėl siūlo INTENSYVŲ PROROJEKTO LYDERYSTĖS AKADEMIJA MODELĮ.

Paskaitos vyks TIK 2015 m. lapkričio ir gruodžio mėnesiais (iš viso 5 susitikimai). Paskaitos vyks šeštadieniais, todėl ypač kviečiame mokinius iš kitų miestų ar rajonų.

Paskaitos vyks Vilniaus mieste – partnerių universitetuose

„Lyderystės akademijos“ absolventai  gavo įvairiausias stipendijas tolimesniems mokslas;

Nuo 2007 m. „Lyderystės akademijoje“  jau mokėsi virš 400 vaikų iš įvairiausių Lietuvos mokyklų;

Registruotis galima ir iškarto paspaudę nuorodą:

Su geriausiais linkėjimais,
PROJEKTO KOORDINATORĖ
Pagarbiai, Agnė Liubertaitė

VŠĮ „Vilniaus privati Gimnazija”
Grybo g.7, Vilnius
Tel. +370 5 2711079;  Faks. +370 5 2711078www.gimnazija.lt