LR Seimo nario V.Stundžio sveikinimas

LR Seimo nario V.Stundžio sveikinimas

valentinas_stundysGerbiamieji, istorikas prof. E.Gudavičius prieš kelerius metus rašė: „Vasario 16-ajai tenka visų Lietuvos valstybingumo datų viršūnės vaidmuo“. Nuolatinių okupacijų alinamame mūsų istorijos kelyje Vasario 16-osios nepriklausomybės Aktas yra lyg stebuklas, atvėręs Lietuvai galimybę pakilti iš istorijos nebūties, paskatinęs susitelkti tautą, kad vėl atgimtų mūsų valstybė. Šis dokumentas nubrėžė mūsų laisvės ir nepriklausomybės darbų, šiuolaikinės Lietuvos kūrimo kelią. Šiandien mes būkime drąsūs ir laisvi, būkime teisingi ir orūs, garbingi ir atsidavę savo Tėvynei. Ne melas, klasta ir tušti pažadai kuria valstybę- ją kuriame kiekvienas sąžiningai dirbdamas, atsakingai elgdamasis. Visus nuoširdžiai sveikinu su Vasario 16-ąja- pačia brangiausia mūsų visų laisvės diena.

V.Stundys, LR Seimo narys