Renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 10 d. gimnazijoje vyko renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Per pirmąją pamoką į aktų salėje vykstantį rytmetį, skirtą gimtosios kalbos dienoms ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai Kovo 11-ajai, susirinkę mokiniai ir mokytojai kartu giedojo Lietuvos himną, žiūrėjo Rytų Lietuvos mokyklų meninės raiškos  konkurso „Kuo man graži Tėvynė Lietuva“ finalinio turo vaizdo įrašo fragmentą – gimnazijos mokinių pasirodymą – poetinę kompoziciją „Graži tu, mano brangi tėvyne“, tapusią konkurso laureate, šiandienos gimnazijos bendruomenės narių nuomones tema  „Kuo man graži Tėvynė Lietuva?“  Gimnazijos  direktorė D. V. Gaidamavičienė įteikė  padėkas mokinių   rašinių  konkurso „Kalba yra bendras meilės ryšys“ laureatams, bibliotekoje vykusio konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ prizininkams. Rašinių konkurso laureatai skaitė savo rašinių fragmentus. Įtaigus Aurelijos Šulgaitės, Ingridos Astikaitės, Ugniaus Rodevičiaus meninis žodis, Auksės Gaidamavičiūtės Adrianos Baltakytės, gimnazijos vokalinio atliekamos dainos skambėjo kaip  gimtosios kalbos, meilės Tėvynei, jos gamtai ir žmogui adoracija.   Rytmečio  scenarijų parengė Alė  Krinickienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė, renginį vedė abiturientai Diana Borovik ir Arnoldas Leleika.

Skaitykloje vyko spaudinių paroda „Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena“, o koridoriuje eksponuota piešinių paroda „Sveikinu Lietuvą“.