Dėl 2% pajamų mokesčio skyrimo

Dėl 2% pajamų mokesčio skyrimo

Mieli tėveliai,

dėkoju už paramą gimnazijai, kurią Jūs suteikėte pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos 2015 metais. Jūs prisidėjote prie gimnazijos II aukšto koridoriaus remonto, sudarėte galimybes mokiniams nemokamai dalyvauti respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose – taip investavote į vaikų ateitį, neatverdami piniginės.

Kviečiu paremti gimnaziją ir 2016 m. – surinktos/sukauptos lėšos bus skirtos sporto salės, mokinių persirengimo kambarių ir sunkiosios atletikos salės, muziejaus atnaujinimui, mokinių nemokamam dalyvavimui respublikiniuose renginiuose ir pan.  Jums nutarus 2 proc. savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų FR0512 prašymą elektroniniu būdu adresu www.vmi.lt, taip pat galima užpildyti popierinę formą. Užpildytą blanką  galite perduoti klasės vadovui ar palikti gimnazijos raštinėje.

Direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė

Formos pildymo pavyzdys