Žemės diena

Žemės diena

Kasmet Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyksta renginiai, skirti Žemės dienai paminėti. Šiais metais į aktų salę, papuoštą mokinių darbų parodėle „Antras daiktų gyvenimas“, susirinko ne tik mūsų antrų klasių mokiniai, bet  ir gausus svečių būrys: Švenčionėlių miškų ūkio urėdas  N. Jotautas, ekologė O. Gylienė, Žeimenos girininkijos girininko pavaduotojas A. Žygas, gamtininkas A. Gaidamavičius, Labanoro regioninio parko biologė G. Grašytė ir mūsų bendraminčiai iš Pabradė „Ryto“ gimnazijos bei Švenčionėlių progimnazijos, kuriuos palydėjo mokytojai Z. Čičiurkienė ir D. Kavšinas.  Ne tik diskutavome apie žmogaus ir gamtos santykį, miškininko, gamtininko profesijas, bet ir kartu atlikome kūrybinę užduotį bei iškėlėme inkilus. Renginį organizavo  J. Guigienė , D. Gaidamavičienė, A. Karovackienė.