Išbandyk profesiją

Išbandyk profesiją

Mielieji mokytojai ir moksleiviai,

Balandžio 8 d. Mykolo Romerio universitete moksleiviams, mokytojams ir mokyklų administracijos atstovams bus organizuojamas didelio populiarumo sulaukęs renginys „Išbandyk profesiją“. Renginio metu dalyviams pristatysime įvairias specialybes, būsimas profesijas, į kurias siūlome registruotis iš anksto.

Paspaudus nuorodą galite pasirinkti dalyvauti patinkančios profesijos pristatyme ar kvalifikacijos kėlimo seminare:

Įrašę savo mokymo įstaigą, prie kiekvienos profesijos pažymėkite dalyvių skaičių. Taip pat nepamirškite pasirinkti norimą mokymų temą mokytojams, mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai. Registracija vyksta iki kovo 25 d.

Skelbimo afiša

Iškilus klausimams, prašome kreiptis nurodytais kontaktais:
isbandykprofesija@mruni.eu
Tel.: (8 5) 271 4556, (8 5) 271 4558