Rajono mokinių APSKRITOJO STALO diskusija, skirta J. Apučio 80-osioms gimimo metinėms

Balandžio 28 d. Švenčionėlių miesto bibliotekoje vyko rajono mokinių apskritojo stalodiskusija – prozininko J. Apučio kūrybos komentuojamieji skaitymai, skirti rašytojo 80 – osioms gimimo metinėms paminėti. Renginyje  dalyvavo  visų rajono gimnazijų bei Švenčionėlių progimnazijos mokiniai. Diskusijoje  gvildenti J. Apučio novelėse atskleidžiami  šiandienos visuomenei  aktualūs vertybiniai aspektai. Skaitymuose dalyvavo  Agnė Jarmalytė, Arnoldas Leleika, Jurgita Lukšo, Vytautė Rukšėnaitė, diskusiją moderavo Diana Borovik. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Alė Krinickienė.

reng.nuotrauka

renginionuotraukad