Karjeros diena gimnazijoje

Karjeros diena gimnazijoje

Gimnazijoje vyko karjeros diena.

Mokytojos J.Guigienė ir J.Politienė  tikslinei mokinių grupei vykdė Europos parlamento mokymus. Klasėse vyko valandėlės apie ugdymą karjerai temomis, II klsių mokiniams pristatyta vidurinio ugdymo programa ir individualiojo ugdymo plano sudarymas.

I klasių mokiniai su klasių vadovais apsilankė Lietuvos geležinkelių Švenčionėlių mechaninėse dirbtuvėse ir Švenčionėlių siuvykloje „ALVIVA“. IV klasių mokiniai susitiko su Švenčionių darbo biržos atstovais, po to gimnazijos psichologė A.Kaukėniene vedė ugdymo karjerai pamoką.

Užsiėmimą II ir III klasių mokiniams  apie karjeros planavimą vedė žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius G.Sarafinas, faktais ir skaičiais pateikęs karjeros perspektyvas Lietuvoje ir užsienyje. Vėliau svečias vedė seminarą-paskaitą „Kaip padėti mokiniui pasirinkti profesiją?“ gimnazijos mokytojams ir tėvams.