Atvira integruota etikos ir tikybos pamoka rajono mokytojams

Atvira integruota etikos ir tikybos pamoka rajono mokytojams

Švenčionėlių miesto bibliotekoje vyko atvira integruota etikos ir tikybos pamoka rajono dorinio ugdymo mokytojams „Dievo ir filosofo žodis palies žmogaus širdį“, kurioje dalyvavo Švenčionėlių progimnazijos aštuntokai ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos I c klasės mokiniai. Pamoką vedė tikybos mokytoja Giedra Umbražiūnienė ir etikos mokytoja Vilhelmina Urbonienė.
I c klasės mokinė Ramunė Černiauskaitė: „Aš supratau, kad filosofija ir religija yra suderinami dalykai. Filosofija stato pamatus mūsų esybei, mūsų proto valiai – mąstymui  bei mūsų kalbinei visumai, o štai tikėjimas galbūt išsklaido abejones, veda mus doru keliu. Jei bent vieno trupinėlio iš šių dviejų dalykų žmogui trūksta, vadinasi, jis nėra visavertė asmenybė.“