EVELINA EGLINSKYTĖ – XX – ojo tarptautinio festivalio – konkurso „Dainuoju Lietuvai -2017“ LAUREATĖ

Balandžio 8 d. Garliavoje vyko jau XX – asis lietuviškos patriotinės dainos festivalis – konkursas „Dainuoju Lietuvai – 2017“. Komisija buvo reikli ir autoritetinga: pirmininkė operos solistė Rasa Juzukonytė, nariai – operos solistė ir mokytoja Gitana Pečkytė-Vilkelienė, solistas ir mokytojas Giedrius Prunskus. EVELINA tapo LAUREATE – III  vietos laimėtoja. Evelinai akompanavo Adriana Baltakytė, Maksimas Jemeljanovas, Illya Stolyarchuk bei  Adomas Taluntis. Vyresniųjų grupėje kartu su konservatorijų studentais taip pat rungėsi Auksė Gaidamavičiūtė su Auguste Semėnaite, Karolina Vaitkevičiūtė su Gabriele Pelėdaite. Merginos apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Laureatės ir akompanavusiųjų bei merginų duetų mokytojas Gytis Šalna.