Vizitas į JAV ambasadą

Vizitas į JAV ambasadą

IIb ir IIc klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja J. Rimkiene apsilankė JAV ambasadoje Vilniuje. Mokiniai turėjo puikią progą artimiau susipažinti su amerikiečių kultūra, sužinoti Padėkos dienos istoriją, gauti atsakymus į jiems iškilusius klausimus. Mokiniai taip pat sužinojo, kokie yra tradiciniai amerikiečių patiekalai ir kaip patys amerikiečiai švenčia Padėkos dieną. Įdomu tai, kad Padėkos diena JAV gyventojams yra pati svarbiausia ir laukiamiausia metų šventė! Istoriją anglų kalba pasakojo A. Cawley-Murphree. Po įdomios ir daug įspūdžių palikusios ekskursijos JAV ambasadoje mokiniai turėjo laiko pasivaikčioti prekybos ir pramogų centre. Kelionės pabaiga autobuse buvo taip pat labai smagi šios dienos dalis.