OLWEUS mokykla
Programos
Projektai

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Autoriaus archyvas

8 jaunimo klasės NMPP

Eil. Nr.

Standartizuotas testas, klausimynas

Data

Laikas

Vieta

1.

Rašymas

2017-04-19

9.00-10.00

104 kab.

2.

Klausimynas

2017-04-21

8.00-8.30

105 kab.

3.

Skaitymas

2017-04-21

9.00-10.00

105 kab.

4.

Matematika

2017-04-24

9.00-10.00

106 kab.

5.

Socialiniai mokslai

2017-05-03

9.00-10.00

104 kab.

6.

Gamtos mokslai

2017-05-05

9.00-10.00

105 kab.

Tu mums vienintelė esi.

     Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos jaunimo ir suaugusiųjų ugdymo skyriuje kovo 10 dieną paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – Kovo vienuoliktoji. Būtent šią dieną 1990 metais ir buvo pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktas.

     Mokiniai ir mokytojai dalyvavo renginyje ,,Tu man vienintelė esi“. 10j klasės mokinė Giedrė Blaževič ir IIIs suaug. klasės mokinė Viktorija Laibinytė susirinkusiems pasakojo, kokia kaina ir koks kelias buvo nueitas siekiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo XX a. pabaigoje. Mokiniai kalbėjo, kad tais metais jie dar nebuvo net gimę ir visa tai girdėję tik iš vyresniųjų pasakojimų, istorijos pamokų.

     Vėliau visų klasių mokiniai atliko kūrybinę užduotį: jie turėjo eilės tvarka sudėlioti poetų Just. Marcinkevičiaus, E. Selelionio, A. Matučio patriotinės tematikos eilėraščių išsibarsčiusias eilutes. Teko paplušėti, pasiginčyti, pasijuokti… Visi sudėliotus eiliuotus tekstus garsiai perskaitė, palygino su poetų sukurtais. Geriausiai šią užduotį pavyko atlikti dešimtokams. Vėliau savo sudėliotus ir poetų tekstus mokiniai suklijavo pačių parengtame stende, kurį papuošė piešiniais, nupieštais per dailės pamokas.>>>>toliau

Sausio 13-osios aukų atminimas (II)

     Ryte jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos languose sužibo žvakutės – vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmosios pamokos metu buvo prisiminti sausio 13-osios dienos įvykiai, pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.

>>>>toliau

Laikas skuba tiems, kurie patys skuba.

Prisimindami papročius, tradicijas, mes turtėjame. Jų laikydamiesi, tampame išmintingesni, doresni. Kūčių, Kalėdų laukimas yra labai intymus, asmeniškas. Tad ir skyriaus mokytojai ir mokiniai gruodžio 23 dieną,  kaip įprasta,  8 valandą neskubėjo į pamoką pagal tvarkaraštį, bet susirinko visi į vieną klasę. Mokiniai klausėsi mokytojų pasakojimų apie Baltųjų metų švenčių papročius, tradicijas, burtus.

Vėliau jie kūrė sveikinimus, piešė atvirukus. Po kūrybinių užduočių  laukė maloni staigmena – Kūčių stalas. Mokiniai būrė ateitį: liejo vaško figūrėles, traukė šiaudus, iš javų grūdų rinko žirnius ir t. t. bei vaišinosi.

Labai smagi ir šurmulinga adventinio renginio dalis – laimės šulinys. Mokiniai  džiaugėsi surastomis dovanėlėmis.

Laikas skuba tiems, kurie patys skuba. Mes neskubėjome atsisveikinti dviem atostogų savaitėms. Dar ilgai bendravome, žaidėme… Juk susitikti susitarėme tik kitais metais.

>>>>toliau

Lapkričio 29 – Draugo diena.

     O kodėl draugo reik? ,,Kad galėtum tikėti, kad galėtum mylėti, kad galėtum ištarti: ,, Tu man vis dėlto draugas‘. Taip dainavo Socialinio paslaugų centro globotiniai, kurie kartu su auklėtojomis, kitais darbuotojais pakvietė Skyriaus pavaduotoją ugdymui, klasių, kuriose mokosi Centro mokiniai,  auklėtojas, klasių draugus į lapkričio 29 minimą Draugo dienos spektaklį- koncertą. Labai šiltas, nuoširdus, atviras ir jautrus susitikimas. Nuostabūs mažieji ir ūgtelėję atlikėjai. Ilgai ieškojęs, bet vis dėlto suradęs stebuklingąją gėlelę Kurmiukas išgydė savo draugę Pilkąją Pelytę. Nuostabus pasirodymas nepalikęs nė vieno abejingo.

      Po jo buvome pakviesti arbatos, naminių saldumynų. Visi kambariai, koridoriai kvepėjo keksiukais, sausainiais. Štai kaip laukiama svečių – draugų. Atrodo, kad ,,Maksimų“ ir ,,Norfų“ laikais galima būtų šeimininkėms ir lengviau atsikvėpti. Bet tik ne čia, ne šiame Centre. Čia Namai. Čia ant auklėtojų ir tokios pat lemties vyresnių globotinių  sūpuojami nė dvejų neturintys dvynukai, čia ant vienos kėdės užtenka vietos ir auklėtojai ir dešimtokui Viktorui.Visiems.>>>>toliau

Gimnazijos gimtadienio šventė skyriuje

Lapkričio septynioliktąją Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos suaugusiųjų ir jaunimo skyriuje šventiškai nusiteikę mokiniai šurmuliavo nuo pat ryto. Skambutis juos sukvietė ne į pirmąją pamoką, kaip įprasta, bet į susitikimą su gimnazijos direktore, psichologe, skyriaus pavaduotoja ugdymui, įvairių dalykų mokytojais. Mokiniai bendravo, diskutavo, klausėsi pasakojimo apie gimnazijos, kuri būtent šią dieną ir mini savo labai jaunatvišką – šešioliktąjį- gimtadienį, istorijos.

Vėliau jų laukė krikštynos. Mokiniams teko atlikti mokytojų pasiūlytas žaismingas užduotis, pasportuoti. Visa tai taip įkaitino atmosferą, kad mokiniai patys ėmė siūlyti dar pasportuoti, parungtyniauti. Buvo išaiškinti nugalėtojai ir, žinoma, apdovanoti. O nugalėtoja tapo dešimtokė Deimantė.

Vėliau kartu su auklėtojomis visi rinkosi į vieną klasę švęsti Tortadienio. Na ir prisikirto mokiniai saldumynų, kad prisimintų iki kito gimnazijos gimtadienio.

Po vaišių jų dar laukė įdomioji viktorina „www.pasaulis“, parodžiusi, kaip  naudojantis šiuolaikinių technologijų galimybėmis, galima nenuobodžiai daug ko išmokti ir sužinoti. Vėliau  mokiniai nuskubėjo į  fantastinį pasaulį, pavadintą „Filmų valanda“..>>>>toliau

Tolerancijos dieną

     Kiekvienais metais lapkričio 16 – oji primena, kad visi esame skirtingi, bet visi esame gerbiami. Šiemet Tolerancijos simboliu tapo paukštis. Tai ženklas, kad paukštis gali pakilti tik sveikais sparnais. Taip ir žmogus, kol gerbiamas, vertinamas – jis gyvas. Tolerancijos dieną visų dalykų pamokose buvo užsiminta apie pagarbą, pakantą, empatiją ir žmoniškumo esmę.>>>>toliau

Žemei reikia mūsų rankų

      Spalio 18 dieną suaugusiųjų ir jaunimo ugdymo skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvavo talkoje ,,Žemei reikia mūsų rankų". Nors ir pūtė stiprokas įpusėjusio rudens vėjas, visi talkininkai mikliai darbavosi grėbliais ir šluotomis mokyklos kieme, sode, stadione, o pilnutėliai lapų maišai rikiavosi vienas paskui kitą. Smagu, kad laiko dalyvauti talkoje surado ir dalis III bei IV suaugusiųjų klasių mokinių kartu su auklėtojomis.>>>>toliau

Sveikatingumo diena

     Rugsėjo 29 d. gimnazijos skyriuje buvo organizuota „Sveikatingumo diena“. Sveikatingumo dienos programa prasidėjo mankšta mokyklos stadione. Vėliau vyko baudų ir tritaškių metimų varžybos. Jose dalyvavo taikliausi klasių atstovai. Nugalėtojai apdovanoti diplomais. Jais tapo Dmitrij Krivoš, Edmundas Kaušinis  ir  Deividas Kučinskas Vėliau mokiniai dalyvavo paskaitose apie rūkymo žalą jaunam organizmui ir sveiką gyvenseną. Vyko viktorina „Mityba, skatinanti protinę veiklą“.  Aktyviai viktorinoje dalyvavę mokiniai apdovanoti padėkomis.>>>>toliau

Kalbų diena

     Nuo 2001 metų rugsėjo 26 dieną Europa mini Europos kalbų dieną, kurios tikslas – pažymėti Žemyno kalbų bei kultūrų įvairovę, atkreipti dėmesį į turtingą Europos kalbų paveldą bei įvairiomis priemonėmis skatinti mokytis naujų kalbų.

      Mūsų, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos suaugusiųjų ir jaunimo ugdymo skyriuje, ši ypatinga diena paminėta kitaip – energingai.

     Vyko taikliausiai už savo kalbą, kurios mokomasi mūsų mokykloje, mėčiusių į krepšį rinkimai. >>>>toliau

Pamokų laikas

1. 08.00-08.45
2. 08.55-09.40
3. 10.00-10.45
4. 11.05-11.50
5. 12.10-12.55
6. 13.10-13.55
7. 14.05-14.50
8. 15.00-15.45

Kalendorius
2022 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archyvas
Kategorijos