Lankytojai

Archyvas 18-03

„Minčių kryžkelėse“

Džiaugiamės skaitydami nuostabią mokytojo ir mokinio dialogo knygą „Minčių kryžkelėse“. Jos autoriai – gimnazijos mokytoja Vilhelmina Urbonienė ir buvęs gimnazijos mokinys Andrejus Gaidamavičius. „Net jei žinai, kad pralaimėjimas neišvengiamas, svarbu laimėti kiek galima daugiau laiko. Laiko, kuris reikalingas gimti…“ gimti, kad ir pirmajai knygai prieš pat Šventas Velykas. Šis gimimas – tai subtilus, šiltas ir mielas pokalbis apie trapią žmogaus ir gamtos egzistenciją… Kalbėjimasis tam, kad nebūtų tuščia širdy ir Labanoro girioje… Kad „visada ir kasmet būtų šviežia, gaivu, gražu ir paslaptinga“.

Dėl 2 proc. pajamų mokesčio skyrimo gimnazijai

Kuo gyva gimnazija?
Žmonių idėjomis….
Ko reikia idėjoms įgyvendinti?
… ir PINIGŲ….

Todėl kviečiu skirti 2 proc. pajamų mokesčio gimnazijai ir jos mokiniams, kad galėtų:

… į pažintinę kelionę vykti…
… respublikiniame  ar tarptautiniame konkurse save, miestelį ar Lietuvą garsinti…
… jaukų kampelį gimnazijoje susikurti…
…. ir daugybė kitų idėjų įgyvendinti ir save realizuoti….

Direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė

Rekvizitai ir 2017 m. paramos panaudojimo ataskaita

Varžybose

Pabradėje vyko rajono  2002 m. ir jaunesnių mokinių krepšinio varžybos, kur mūsų gimnazistų komanda užėmė antrą vietą. Varžybose teisėjavo 2c kl. gimnazistas M. Pipiras.

Karpinių paroda

Džiaugiamės IIa klasės mokinės Lauros Sakalytės karpiniais Šventų Velykų tema.

 

Mokinių tarybos iniciatyva

Kovo 21 dieną mokinių tarybos iniciatyva buvo paminėta tarptautinė miego diena. Smagu buvo stebėti miegoti susiruošusius mokinius, ypač pirmokus ir antrokus. 🙂 Taip pat šią dieną dėvėjome skirtingas kojines, taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu.

Atvirų durų diena VGTU

Jau šį penktadienį, kovo 23 d. Saulėtekio al. 11, Vilniuje vyks VGTU atvirų durų diena.

Platesnę informaciją rasite paspaudę nuorodą. 
http://www.vgtu.lt/universitetas/renginiai/atviru-duru-diena-vgtu/26669?eid=292711

Kviečiame dalyvauti!

Žemės diena

Kovo 20 dieną pirmų klasių mokiniai dalyvavo integruotame biologijos – geografijos renginyje, skirtame Žemės dienai paminėti. Pirmokės R. Stankevičiūtė ir K. Jancevičiūtė  aptarė mūsų šalies ekologines problemas, visuomenės sveikatos specialistė L. Baikova mokinius supažindino su vandens svarba gyvybiniams procesams. Na, o žinias apie žemės planetą mokiniai pasitikrino aktyviai dalyvaudami viktorinoje „Žemė – mūsų namai“.

Read the rest of this entry »

Protmūšis Ignalinoje

Kovo 15 d. gimnazijos pirmokų būrys ir geografijos mokytojos lankėsi Ignalinos Č.Kudabos progimnazijoje, kurioje buvo svetingai ir šiltai sutikti. Po nedidelio muzikinio koncerto, svečiai mums papasakojo apie savo krašto šviesuolį – Č.Kudabą, apie jo didžius darbus savo kraštui ir tėvynei. Po to vyko geografijos protmūšis. Išvykdami iš Ignalinos, pasižadėjome dar ne sykį susitikti…

Paminėta Knygnešio diena

Kovo 13 dieną biblioteka kartu su būreliu „Knygų klubas“ šiltai paminėjo Knygnešio dieną. Kažkada raštijos pradžioje ir vienas puslapis buvo laikomas knyga. Tą mintį tarsi praplėtė renginio viešnia, buvusi mūsų gimnazijos moksleivė Gintarė Grašytė, šiandien jau tapusi doktorante ir pati rašanti knygas. Ji kalbėjo ne tik apie savo kuriamus dienoraštinius tekstus apie gamtą, bet ir apie pirmąją mažą knygą „Kas spokso iš uokso?“. Kalbėdama ji paaiškino, kad šiandien knyga – tai ne tik romanai, apsakymai, bet ji įgauna modernų pavidalą, kas irgi laikoma knyga. Knygą galima prakalbinti ir išgirsti garsus, balsus, matyti vaizdus, kuriuos perskaitome mobiliąja įranga. Išleista knyga leidžia išgirsti pelėdų ūkavimą. Kalbėdama, kad visatoje yra visko, ko reikia žmogui, ji nuolat pabrėžė, kad kuriantis žmogus sukuria gilumas, iš kurių yra ko pasisemti, o lėkštumoje nėra ko klausytis. Renginyje dalyvavo Ib ir Ic klasių mokiniai. Jie pajuto, kad kūryba, kūrėjas, teksto rašymas leidžia ilgiau gyventi ir patirti tai, kas gražu. Šiltas Gintarės kalbėjimas įrodė, kad ji pažįsta girios paslaptis ir supranta medžių kalbą. Tai visus sužavėjo.

Jaunieji paramedikai išlaikė egzaminą

Būrelio „Jaunieji paramedikai“ nariai sėkmingai išlaikė „Pirmosios pagalbos teikimo“ egzaminą. Egzamine buvo teorinių žinių testas, pradinio gaivinimo užduotis, įvairios trauminės situacijos (traumos, nusideginimai, apalpimai). Išsitraukusios bilietą su kokios nors situacijos aprašymu, merginos turėjo įvertinti sužeidimą, parodyti, kaip suteikti pirmą pagalbą. Pradinio gaivinimo suteikimą vertino Pirmosios pagalbos specialistės Aleksandra ir Marija.

Read the rest of this entry »

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2018 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas   Bal »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archyvas
Kategorijos