Lankytojai

Archyvas 18-04

Protmūšis

Sveikiname IIc klasės komandą, kuri laimėjo I vietą!

Ką mena senoliai?

Etikos mokytojois metodininkės Vilhelminos Urbonienės ir dailės mokytojos metodininkės Alfredos Karovackienės bei IIa ir IIc klasės mokinių integruoto etikos ir dailės projekto „Ką mena senoliai?“ medžiaga paskelbta Ugdymo plėtotės centro svetainėje. Kviečiame susipažinti!

Užsienio kalbų  (anglų ir rusų) mokytojų metodinė diena

Balandžio 27 dieną gimnazijoje vyko užsienio kalbų  (anglų ir rusų) mokytojų metodinė diena. Atviras pamokas vedė mokytojos B.Radziulienė ir J.Guigienė, J.Rimkienė, Z. Karneckienė, A.Karovackienė, N.Vitkovskaja ir V.Urbonienė,  pamokas stebėjo kolegės iš Pabradės „Ryto“  ir „Žeimenos“ gimnazijų, Švenčionių Z.Žemaičio gimnazijos ir Švenčionių švietimo pagalbos tarnybos.

 

Laureatai

Balandžio 26 d. Švenčionių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusioje popietėje paskelbti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirto Švenčionių rajono mokinių rašinių konkurso „Išliki, Lietuva, kaip gervių skambesys, kaip lašas gintaro, anūkų kraitis“, kuriame dalyvavo ir I a klasės mokiniai, nugalėtojai. Konkurso laureatai ir dalyviai apdovanoti Padėkos raštais. Ievai Lisauskaitei – Padėka už dalyvavimą konkurse, Sonatai Gudelaitytei skirta III-ioji vieta, o Rolandas Vaiškūnas laimėjo II-ąją vietą. Jų mokytoja Alė Krinickienė.

Svečiai iš Miško uosto

Švenčionėlių Mindaugo gimnaziją išjudino, 1c klasės istorijos pamoką aplankę, Goda ir Šarūnas, Miško Uosto kūrėjai. 1c klasės mokinė Karina Masoit į istorijos pamoką pakvietė savo bičiulius iš Miško Uosto, kurie labai įdomiai ir įtaigiai papasakojo apie savo veiklą Švenčionėliuose. Miško Uostas – tai partizaniška kūrybininkų bendruomenė, propaguojanti nišinį gyvenimo būdą Švenčionėlių mieste. Šaltaisiais metų laikais, Miško Uostas organizuoja kino vakarus ir šildančius koncertus, o atšilus orams, semiasi įkvėpimo ir naujų įdėjų. Šarūnas, Marija ir Goda, žmonės sukūrę Miško Uostą, niekada nelaukia galimybių, sąlygų ar tobulo momento, kad kažką padaryti.  "Pasikviečiau svečių iš Miško Uosto, nes dabar neįsivaizduoju savo gyvenimo be jų. Šie žmonės tapo man antra šeima ir nors bendrauju su jais ne taip ilgai, jie apvertė mano gyvenimą ir požiūrį į viską aukštyn kojom. Miško Uostas – tai nesiekianti pelno organizacija. Miško Uosto tikslas yra skatinti bendravimą, linksmai leisti laiką, bei ieškoti būdų, kaip paversti gyvenimą vienu dideliu nuotykiu" – Miško Uostą apibūdino Karina.

Read the rest of this entry »

Atvira kūno kultūros pamoka

Mokytoja Daiva Panavienė vedė atvirą kūno kultūros pamoką „Ištvermės ir šoklumo ugdymas dirbant su šokdynėmis“ IIc klasei. Pamoką stebėjo Adutiškio, Švenčionių Z. Žemaičio, Švenčionėlių progimnazijos kūno kultūros mokytojai.

Spaudė štangą

Vyko štangos spaudimo varžybos. Dalyvavo mūsų gimnazistai, progimnazijos mokiniai ir buvęs gimnazistas. Varžybų rezultatai: 
Merginos 
I svorio kategorija: 1. V.Rukšėnaitė. 2. G.Kazlauskaitė. 3. A.Andrejeva.
II svorio kategorija:1. A.Gudelaitytė. 2. S.Rudinskytė.  
Vaikinai 
Svorio kat.iki 70 kg: 1. E.Tamašauskas. 2. M.Pipiras. 3. J.Stvolas. 4. S.Nalivaika.
Svorio kat. iki 80 kg: 1. D.Gaidamovičius. 2. E.Meidūnas. 3. A.Mečala. 
Svorio kat. iki 90 kg: 1. S.Gaidamovičius, A.Kukėnas. 2. L.Jurėnas. 3. D.Koraliovas.
Svorio kat. virš 90 kg: 1. L.Uziela.2. D.Maslauskas. 3. M.Lipinskas.

 

Darom 2018

Nuostabu, kad tvarkymosi metu patyrėme darbo džiaugsmą.

Dalyvavo knygos pristatyme

Vilniaus karininkų ramovėje vykusioje poetės Danutės Ruseckajos šeštosios knygos „Suvirpus kuždesiams nakties“ sutiktuvėse dalyvavo „Filosofija mokykloje“ būrelio nariai Ramunė Černiauskaitė, Lukas Kuleš ir Elina Orientaitė. Mokytoja Vilhelmina Urbonienė gavo Vilniaus karininkų ramovės viršininko Romo Žibo padėką už sėkmingą Danutės Ruseckajos knygos pristatymą.

Read the rest of this entry »

Fizikos protmūšio nugalėtojai

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai dalyvavo 1-ąjame rajoniniame fizikos protų mūšyje Pabradėje. Dalyviai parengė įdomius prisistatymas. Taip pat kiekviena komanda pristatė savo eksperimentą bei turėjo atsakyti į 30 viktorinos klausimų. Geras nusiteikimas ir nuotaika padėjo laimėti 1 vietą.

Read the rest of this entry »

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2018 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov   Geg »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archyvas
Kategorijos