Lankytojai

Archyvas 19-04

Nalšios muziejuje – apskritojo stalo diskusija, skirta rašytojo J. Tumo- Vaižganto 150 – osioms gimimo metinėms

Balandžio 30 d. Nalšios muziejuje įvyko Švenčionių rajono mokinių apskritojo stalo diskusija – Juozo Tumo- Vaižganto kūrybos komentuojamieji skaitymai, skirti 150-osioms rašytojo gimimo metinėms paminėti. Savitas įvadas į diskusiją –  II a klasės gimnazisto Jokūbo Jurkevičiaus skaitytas apysakos fragmentas apie pagrindinio veikėjo Mykoliuko vidinę kelionę, dominuojančią visame kūrinyje. Renginyje dalyvavę visų rajono gimnazijų mokiniai gvildeno Vaižganto apysakos „Dėdės ir dėdienės“ problemiką bei sietį su šiandienos aktualijomis. O III c klasės gimnazisto Igno Molčanovo atlikta „Severiutės rauda“- įspūdingas renginio pabaigos akordas.

Read the rest of this entry »

Talentai

Mūsų gimnazijos mokiniai 2018 – 2019 m. m. dalyvavo įvairiuose meno renginiuose: konkursuose, festivaliuose, muzikos ir choreografijos projekte „Žmogaus gyvenimo kelias“ . Mokiniai yra talentingi, muzikalūs, kūrybingi ir išradingi.

2018 m. lapkričio 29 dieną vyko VII Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge…“, kuriame savo kūrybos dainas atliko IIIc klasės mokinys Ignas Malčanovas. Renginys skirtas Elenai Mezginaitei atminti.

Read the rest of this entry »

Skynė laurus

Sekmadienį Švenčionyse vyko krepšinio turnyras 3 x 3. Turnyre dalyvavo ir mūsų gimnazistai. 2001-2002m. gimę vaikinai savo amžiaus grupėje užėmė I ir II vietą, 2003 m. gimimo grupėje -3 vietą. Merginos laimėjo visas 3 pirmąsias vietas (I, II, III).

Prasminga patirtis šalies debatų turnyre

Balandžio 27 d. Kauno Santaros gimnazijoje vykusiame šalies debatų turnyre tema „Savivaldybių tarybų rinkimuose turėtų būti leista balsuoti nuo 16-kos metų“ dalyvavę gimnazijos maironiečiai Mantas Janušas, Jokūbas Jurkevičius, Gabrielė Lavreckytė, Ingrida Masoit, Ligita Meidutė, Inga- Emilija Saulytė,  Justas Stvolas įgijo naudingos  patirties: tvirtino informacijos atrankos, atidumo, argumentavimo, viešojo kalbėjimo įgūdžius. Turnyre teisėjavo alumnės, buvusios maironietės Diana Borovik ir Vytautė Rukšėnaitė.

Read the rest of this entry »

Trečiadienį gimnazijoje vyko štangos spaudimo varžybos

Mūsų draugai

2b ir 2c klasės mokiniai lankėsi Utenos gyvūnų mylėtojų draugijos gyvūnų globos namuose. Čia kasmet globojama virš tūkstančio gyvūnų – šunų ir kačių. Kas mėnesį priimama vidutiniškai apie 80 gyvūnų, o į naujus namus išvyksta apie 60. Mokiniai nuvežė akcijos ,,Padėkime keturkojams draugams“ metu surinktą paramą, pabuvo su gyvūnais bei iš globos namų darbuotojų sužinojo apie gyvūnų globą ir atsakomybės svarbą.

Ačiū 1a klasės mokiniams, pavaduotojai N. Jankovskajai, 2a ir 2b klasių mokiniams, jų auklėtojoms už dalyvavimą akcijoje ir paramą keturkojams.

Read the rest of this entry »

<...>„Ramybė jums!“

Jn 20,19

Sveiki, sulaukę didingos prisikėlimo šventės – šv. Velykų!
Te aplanko didis džiaugsmas ir viltis kiekvienus namus!

Read the rest of this entry »

Pavasarinė talka

Penktadienio popietę gimnazijos bendruomenė tvarkė aplinką.

Buvo antri

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos vaikinų, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, komanda rajono krepšinio varžybose užėmė antrąją vietą. Varžybos vyko Pabradės ,,Ryto“ gimnazijoje.

Prisijunk !

Balandžio 15 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės pareigūnai. Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos, Vilniaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Ignalinos poskyrio viršininkas, Štabo seržantas Egidijus Varna trečių klasių gimnazistams įdomiai pasakojo apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, aiškino, kuo profesinė karo tarnyba skiriasi nuo tarnybos krašto apsaugos savanorių pajėgose, buvo pristatyta galimybė studijų metu dalyvauti jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose. Svečiai, supažindindami mokinius su pagrindiniais reikalavimais, keliamais kariui, kartu paneigė ir kai kuriuos mitus apie Lietuvos kariuomenę.

Gimnazijos jaunimui mažai girdėti terminai, pavadinimai, konkretūs skaičiai ir kvietimas išbandyti save- savanoriškai atlikti pradinę karo tarnybą, prisijungti prie drąsaus ir intelektualaus jaunimo būrio- vertė suklusti ir pamąstyti : gal tai išties puikus pasirinkimas. Po pokalbio su mokiniais buvo demonstruojami keli filmai, o dar vėliau Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės Švenčionių kuopos kuopininkas, Štabo seržantas Vytautas Jurkevičius ir intendantas vyr. seržantas Gintaras Gailiušas pristatė dalį individualios ir specialiųjų pajėgų ginkluotės, parodė, kaip ji veikia ir, aišku, leido „pasverti“  įrangą.  Atsisveikindami svečiai mokiniams paliko lankstinukus apie tarnybą kariuomenėje.

Skaitykite toliau…
Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2019 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov   Geg »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archyvas
Kategorijos