Kūriniai iš šiaudų

Kūriniai iš šiaudų

Gruodžio 15 dieną Švenčionėlių miesto kultūros centras ir karjeros koordinatorė Jelena Vaiškūnienė organizavo edukacinį renginį „Kalėdiniai žaislai ir Kalėdų žvaigždė iš šiaudų“. Renginys vyko gimnazijoje, 6B klasėje. Šiaudinių žaislų kūrimo subtilybių mokė ir aiškino Švenčionėlių miesto kultūros centro Kaltanėnų poilsio ir pramoginių renginių organizatorė, sertifikuota pintinių ir rinktinių juostų meistrė Rasa Breidokienė. Muzikavo Švenčionėlių meno mokyklos kanklių skyriaus mokinė Greta Nalivaikaitė ir kanklių mokytoja Milda Matijošiūtė. Valanda, skirta renginiui, prabėgo neįtikėtinai greitai ir prasmingai.

Renginio metu mokiniai susipažino su amatininko veikla, renginių organizatoriaus bei kanklės mokytojo profesijomis.