Dalyvavo rajoninėje viktorinoje

Dalyvavo rajoninėje viktorinoje

Spalio 25 dieną  trečių klasių mokiniai Pijus Bagdonas, Vilius Raicevičius, Tomas Sabaliauskas, Dovydas Gabrys ir Adomas Eidukaitis dalyvavo  rajoninėje 3-4 klasių mokinių viktorinoje „Mus veda tėviškės takelis“. Konkursas vyko Švenčionių Z.Žemaičio gimnazijoje. Dalyvavo   3-4 klasių mokiniai iš Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos, Pabradės „Ryto“ gimnazijos, Švenčionių Z. Žemaičio gimnazijos ir Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos. Kiekviena komanda turėjo savo pavadinimą: „Žeimenukai“, „Pabradukai“, „Lietuvaitės“ ir „Mindaugiečiai“.  Mokiniai atsakinėjo į klausimus, pasitikrino žinias apie Lietuvą, susipažino ir smagiai pabendravo. Kiekvienas viktorinos dalyvis gavo dovanų po užrašų knygelę ir šokoladuką. Mūsų mokyklos pradinukai užėmė trečią vietą.