Dalyvavo pirmą kartą

Dalyvavo pirmą kartą

Kovo 10 d. gimnazijos mokinė Rugilė Chaleckaitė lydima mokytojos Jelenos Rimkienės dalyvavo Lietuvos Respublikiniame viešojo kalbėjimo anglų kalba konkurse Klaipėdoje. Konkursas šiais metais vyko 26 kartą, tačiau mūsų krašto atstovė dalyvavo pirmą kartą. Konkurso tema: „Relations between nations are too important to be left to the government alone” (Santykiai tarp tautų yra per daug svarbūs, kad priklausytų tik nuo valdžios). Patirtis buvo neįkainojama tiek mokinei, tiek mokytojai. „Labiausiai mane sužavėjo tai, kad LCC universitetas yra pastebimai tarptautinis, nes tik užėjus pro duris, mus pasitiko studentai iš įvairiausių pasaulio kampelių” – įspūdžiais dalinosi Rugilė. Laukiame kitų metų su ketinimu dalyvauti vėl.