Protmūšis gimnazijoje

Protmūšis gimnazijoje

I klasių ir svečių iš Švenčionėlių progimnazijos komandos susirinko į Protmūšį, skirtą Žemės dienai. Komandą sudarė 5 mokiniai, mokytojas ir tėvelis (mama). Po prisistatymo komandos atsakinėjo į testo klausimus, vaidino klipą, pateikė užduotis vieni kitiems, sprendė kryžiažodį, kurį sudarė Švenčionėlių miškų urėdijos darbuotoja O. Gylienė. Sirgaliai taipogi nebuvo pamiršti – jie atliko ekologinio ženklo užduotį raštu bei turėjo atpažinti Švenčionių rajono saugomus objektus. Daugiausiai taškų surinko Ic klasė, bet nelabai pasidavė ir kitos komandos. Svarbiausia, buvo gera nuotaika. Visos komandos ir sirgaliai apdovanoti padėkomis, saldžiais prizais, informacine medžiaga. O Švenčionėlių miškų urėdija kiekvienai komandai įteikė po 3 inkilus, kuriuos mokiniai tuoj pat iškels sugrįžtantiems sparnuočiams.