Pedagoginės mokyklos absolventų susitikimas

Pedagoginės mokyklos absolventų susitikimas

Birželio 15 d. 11.00 val. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko Švenčionėlių pedagoginės mokyklos absolventų susitikimas.

Susirinko pilnutėlė salė svečių – buvę mokytojai, pavaduotojai, mokiniai. Susitikimas pradžioje svečiai pamatė trumpą koncertą – grakštų šokį pašoko keturios mokyklos moksleivės vadovaujamos Renatos Grigianecienės. Šokėjus scenoje keitė „Dainos studijos“ jaunimas – Urtė Paškevičiūtė, Gintarė Garlaitė, Kristina Jusytė, Marius Mandrikas, kurie padainavo ir pagrojo keletą savo ir kitų autorių sukurtų kūrinių. Meninę programą užbaigė Mariaus Mandriko ir Agnės Kazlauskaitės „Tango“.

Mokyklos direktorė pasveikino visus susitikimo dalyvius. Pakvietė pasižiūrėti nuotraukų iš mokyklos praeities ir šiandienos, pakvietė pasidalinti svečius prisiminimais.

Susitikimas tęsėsi prie bendro vaišių stalo, kur ilgai netilo kalbos ir prisiminimai.

PM_absolventu_susitikimas_2013

Gytis Šalna