Mūsų gimnazistai – ateitininkų stovyklos vadovai

Mūsų gimnazistai – ateitininkų stovyklos vadovai

Birželio 14 – ąją prasidėjo jubiliejinė keliaujanti Vilniaus krašto ateitininkų stovykla „Tik-ėjimas”. Stovyklos dalyviai pirmą dieną susirinko Ignalinos bažnyčioje, kurioje šv. mišias aukojo kun. Nerijus Grigaliūnas (ilgametis ateitininkų globėjas). Po šv. mišių keliauninkai pėsčiomis pasiekė Palūšę, o ten išsinuomuotomis valtimis nuplaukė į kiškių poilsiavietę. Čia ir įvyko stovyklos atidarymas, vadovų prisistatymas, programos pristatymas ir vaikai pasiskirstė į būrius. Sveikinimo žodį stovyklautojams tarė Vilniau krašto vietovės pirmininkas Vaidotas Vaičaitis. Smagu, kad šiemetinėje stovykloje kartu su patyrusiais vadovais iš Vilniaus vadovavimo patirties semsis Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos „Ryto” kuopos nariai: Kristina J., Arnoldas L., Loreta B. ir Klaipėdoje besimokanti, bet visada labai laukiama Rasa D., Marius M..
Birželio 15 d. stovyklautojai jau vakarieniauja ir nakvoja Linkmenų km. Čia juos mielai sutiko priglausti Linkmenų mokykla. Linkmenyse stovyklautojai praleis 2 dienas o tada keliaus į Kaltanėnus. Laukite naujienų.
Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10201309101513821.1073741824.1361270948&type=3

Gytis Šalna