16-asis gimnazijos gimtadienis

16-asis gimnazijos gimtadienis

Gimnazijos diena lapkričio 17-ąją buvo švenčiama kitaip, negu įprasta. Šventinė programa prasidėjo 16 valandą. Su dvyliktokais pasikartojome gimnazijos istoriją, o antrokai pakrikštijo  fuksus – pirmokus, tada visi valgėme gimnazijos gimtadienio tortą. Šventės tęsinys – sporto varžybos pagal pasirinktą sporto šaką, šokių pamokos  ir kūrybinės dirbtuvės. Turėjome ir ypatingą svečią – tranzuojant aplink pasaulį apkeliavusį Šarūną Savicką, kuris pasidalino kelionių įspūdžiais ir  aptarė tris išmoktas gyvenimo pamokas. Šventei įsibėgėjus vieni šoko diskotekoje, kiti rinkosi mėgiamą filmą. Šventės  refleksijos metu pasimėgavome tos dienos gražiausiomis akimirkomis ir Direktorė apdovanojo sporto varžybų laimėtojus,  suko loterijos ratą – laimė nusišypsojo IIb klasei – jie laimėjo kelionę į baseiną. Džiaugiamės mokinių aktyvumu, dėkojame ir šventėje dalyvavusiems tėveliams ir tvarką bei saugumą užtikrinusiems policijos pareigūnams.