Stipendijos ir parama studijoms Nyderlanduose –  spalio 12 parodoje Vilniuje

Stipendijos ir parama studijoms Nyderlanduose –  spalio 12 parodoje Vilniuje

Spalio 12 d. parodoje „Tarptautinių studijų dienos“ Vilniuje, kurią organizuoja Baltic Council for International Education, dalyvaus gerai žinoma visame pasaulyje Nyderlandų organizacija Nuffic.

Daugelį metų ši organizacija studentams suteikia informaciją apie išsilavinimą ir studentišką gyvenimą Nyderlanduose, taip pat atsako į klausimus apie studijų finansavimą.
Remiantis Nuffic įvertinimais 2016 -2017 akademiniais metais Nyderlandai priėmė rekordinį tarptautinių studentų skaičių per paskutiniuosius 10 metų. Daugiau kaip 112 000 studentų iš įvairių pasaulio šalių pradėjo studijas Nyderlandų universitetuose.
Kviečiame Jus ir Jūsų mokyklos mokinius apsilankyti parodoje ketvirtadienį spalio 12 d. ir susitikti su Nuffic atstovais, taip pat su kitomis įstaigomis iš Nyderlandų ir kitų šalių.
Tarptautinių studijų paroda įvyks spalio 12 d. Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre. Renginyje dalyvauja universitetai, vidurinės mokyklos, profesinio mokymo įstaigos iš įvairių pasaulio šalių.

Registracija į seminarą apie studijas Olandijoje.

Visų semrinarų sąrašas.

„Tarptautinių studijų dienos 2017”
Spalio 12 d. Vilniuje
Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilnius