Reikalingi virėjai

* virėjas (1 etatas).

Skaitykite toliau »

Pirkimai

Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 2016-07-14 pradeda vykdyti apklausos raštu (elektroninėmis priemonėmis CVP IS) būdu mažos vertės maisto produktų pirkimą.

Dėl viešo skelbimo apie įstaigos reorganizavimą

2016-05-11

Informuojame, kad yra parengtas Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos (biudžetinė įstaiga, buveinė – Stoties g. 4, Švenčionėliai, Švenčionių r. sav., juridinio asmens kodas 290506540, duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centro Vilniaus filialo Švenčionių skyriuje) reorganizavimo sąlygų aprašas.

Skaitykite toliau »

Brandos atestatų įteikimo šventė

graduatePlatūs laiko žingsniai išsivedė metus… Kasdien eita pro tas pačias duris… o vakarop atsigręžus regėtas vis kitoks dienos vitražas… Iš mažų spalvotų gabalėlių sukurta asmeninio gyvenimo vis kitokia mozaika… Kasdiene duona dalytasi ketverius metus… Ir užauginti sparnai skrydžiui….

2016 m. liepos 15 d. Švenčionėlių Kultūros centre skrydžiui į savo lemtį pakilo 63 XVI laidos abiturientai. Brandos atestatų įteikimo šventėje abiturientus pasveikino Lietuvos Respublikos Kultūros ministras Šarūnas Birutis, padėkas mokiniams, gavusiems aukščiausią valstybinio brandos egzamino įvertinimą – 100, – įteikė Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Palaiminimą išeinantiems į savarankišką kelią suteikė Švenčionėlių šv. Edvardo parapijos klebonas Raimundas Macidulskas. Padėkoję mokytojams ir tėvams, išklausę tėvų atstovų Gražinos ir  Arvydo Semėnų išminties, paskutinį kartą sudainavę gimnazijos dainą  „Į tas erdves vedi jėga galinga“ abiturientai paliko mokyklos suolą…

isleistuves_1

Mindaugo šviesoj

O gal Tėvynę reikia visą laiką
Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt?
Nes jei sustoji tik – jinai ir miršta.
Taip, kurti visą laiką. Visą laiką!

Justinas Marcinkevičius

Liepos 6-oji tapo Mindaugo karūnavimo – Valstybės diena. Šventė su išaukštintu karaliaus Mindaugo vardu tapo tautos pasididžiavimu. Mindaugas – tai Lietuva. Mindaugas tai geopolitinė gairė, humanizuota valstybės kūryba, tautos moralinė erdvė ir garbė pasaulyje. Karaliaus Mindaugo vardas – tai vienybė, diplomatija bei savo veiklos išaukštinimas, gerų darbų viešinimas, atsakingo bei pilietiško jauno žmogaus ugdymas-tokius prioritetus keliame mes, augdami Mindaugo šviesoj.

mindaugas

Dėl uniformų

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos uniformos devėjimo aprašas

Gimnazisto uniformą siuva UAB „Lidata“
(Verkių g. 30b, Vilnius, tel. (8 5) 276 06 38, mob. tel. +370 686 61715,
el. paštas info@uniforma.lt, interneto svetainė www.lidata.lt

Užsakymai, atlikti ir apmokėti iki 2016 m. birželio 24 d., bus atvežti į gimnaziją 2016 m. rugpjūčio 10 d.
Atvykus atsiimti (darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val.), būtina pateikti prekių užsakymo kvitą.

SU VASAROS ATOSTOGOMIS!

summer-holiday

MIELI MOKINIAI, ATRASKITE LAIKO RYTMEČIO AUŠRAI IR VAKARO ŽARAI, FUTBOLO IR KREPŠINIO VARŽYBOMS, BADMINTONUI IR LAUKO TENISUI. KARTAIS PABŪKITE SU SAVIMI TYLIAME VASAROS KAMPELYJE. PAPUSRYČIAUKITE SU ŠEIMA,  PABENDRAUKITE SU DRAUGAIS IR BENDRAMINČIAIS. ATSIVALGYKITE ŽEMUOGIŲ IR ALYVINIŲ OBUOLIŲ. PAŠOKINĖKITE PER VASAROS LIŪČIŲ BALAS IR PABANDYKITE PASIEKTI VAIVORYKŠTĘ. PASIDŽIAUKITE VASAROS KAITRA.

SPALVINGŲ, KVAPNIŲ, TURININGŲ IR LINKSMŲ ATOSTOGŲ!

Gimnazijos erdvių, siūlomų Švenčionėlių bendruomenės vasaros laisvalaikiui, sąrašas

Laikas

M. Švereika

Atletinės gimnastikos salė

Birželio – rugpjūčio mėn.
kiekvieną dieną 13-15 val.

budėtojas

Birželio – rugpjūčio mėn.
pirmadieniais 9.00 – 13.00 val.

trečiadieniais ir ketvirtadieniais  12.00 – 15.00 val.

Krepšinio žaidimas

budėtojas

Sporto salė

Stalo tenisas,
stalo futbolas

Gimnazijos
I a. ir III a. fojė

kiekvieną dieną

Krepšinio,
futbolo žaidimas

Lauko sporto aikštynas

Kviečiame į susitikimą su meru

Švenčionių r. savivaldybės meras Rimantas Klipčius pradeda susitikimus su rajono gyventojais, kurių metu supažindins su 2015 metų savivaldybės veiklos ataskaita, atsakys į gyventojams rūpimus klausimus.

Susitikimas su Švenčionėlių gyventojais vyks 2016 m. birželio 8  d. 17.15 val. Švenčionėlių miesto kultūros centre.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Švenčionių r. savivaldybės informacija

Orientacinės varžybos

Orientacinių varžybų rezultatai:

I VIETA – IB klasė
II VIETA – IIIB klasė
III VIETA – IIIC klasė

„Judesio pagauti“ 2016

Švenčionėlių Kultūros centre vyko pramoginis renginys „Judesio pagauti“. Koncertą Švenčionėlių miesto bendruomenei parengė gimnazijos šokių kolektyvai. Juos visus šokio paslapčių moko choreografė Renata Grigianecienė. Koncerto pabaigoje atsisveikino abiturientų kolektyvas „Šuolis“. Pramoginio renginio metu vyko ir „Žvaigždžių lietus“. Medaliais, kuriuos pagamino menininkų būrelis (vad. A. Karovackienė), pasipuošė 42 respublikinių ir rajoninių olimpiadų, konkursų, projektų nugalėtojai, sportininkų komandos, „Dainos studijos“ mokiniai bei jiems ruoštis padėjusieji 15 mokytojų. Gimnazijos direktorė D.V. Gaidamavičienė padėkos raštais ir medaliais apdovanojo aktyviausius mokinių tėvelius. Sveikiname visus, o „Šuolio“ kolektyvui linkime geros kloties!

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.