Draugystės  savaitė

Kovo 23-27 d. gimnazijoje vyksta draugystės savaitė!

I. Sveikinimosi ir šypsenos diena („dress kodas“- geltona spalva);

II. Draugystės ir apsikabinimų diena („dress kodas“- raudona spalva);

III. Dėkingumo diena („dress kodas“- žydra /mėlyna spalva);

IV. Pabendrauk prie arbatos („dress kodas“- žalia spalva);

V. Judėk laisvai – tuoj atostogos … („dress kodas“- laisvas /sportinis stilius).

SMAGIOS savaitės!

Žemės diena

Nuo Kovo 20 dienos – Žemės dienos – gimnazijoje visą mėnesį vyks įvairūs gamtosauginiai renginiai: minikonferencijos, viktorinos, talka, susitikimai.

Kovo 23d. vyko 1 klasių mokinių minikonferencija, kurios metu mokiniai pristatė savo darbus apie rajono saugomas teritorijas bei gamtos paminklus, „Žaliosios studijos“ nariai papasakojo apie gamtotyrinę būrelio veiklą. Antrokai, peržiūrėję filmą „Planetos gimimas“, susipažino su naujausiais moksliniais aiškinimais apie Žemės ir gyvybės atsiradimą.

Stalo teniso atidarymas

Gimnazijoje atidaryta stalo teniso žaidimo vieta, kurios atsiradimą inicijavo Mokinių taryba.

DSC_0787

Stebėjome saulės užtemimą

saules_uztemimas_150320m

Spragtelkite ant užtemimo nuotraukos…

DSC_0795

Mokiniai su tikybos mokytoju kunigu D. Grigaliūnu, „apsiginklavę“ patikimomis priemonėmis, stebi saulės užtemimą, kuris Lietuvoje pasikartos tik po 11 metų.

G. Nalivaikos nuotr.

„Kengūra“

Kovo 19 d.  32 gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“.

Knygnešio dienai

Skaitykloje vyksta leidinių, istorinių eksponatų ir mokinių darbų paroda skirta Knygnešio dienai. Kviečiame aplankyti.

DSC_0759

Laureatai

Rajoninio mokinių dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso „Pavasario šaukliai 2015“ nugalėtoja tapo Nijolė Viškelytė (IIIa) ir apdovanota Švenčionių r. savivaldybės padėkos raštu, o Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos padėkomis apdovanoti šio konkurso dalyviai  Arnoldas Leleika (IIIa) ir Akvilė Paulauskaitė (IIIb). Mūsų dainorėliai apdovanoti ne tik padėkomis – jie gavo gitarą. Mokinius konkursui-festivaliui rengė mokytojas Gytis Šalna. Džiaugiamės mokinių ir mokytojo pasiekimais!

Pristatytos studijos KTU

Gimnazijoje lankėsi ir studentiško gyvenimo akimirkomis dalinosi XIV laidos absolventė, dabar Kauno technologijos universiteto pirmakursė  Simona Breidokaitė. Ji patikino, kad KTU atrasime labiausiai mūsų gebėjimus ir lūkesčius atitinkančią studijų sritį, kurioje galėsime atsiskleisti, tobulėti ir siekti karjeros aukštumų.

KTU siūloma didelė studijų programų įvairovė bei ypatingas dėmesys individualiems studentų poreikiams ir studijų kokybės gerinimui. Išskirtinės galimybės čia suteikiamos tiek gabiems jaunuoliams, tiek patiriantiems mokymosi sunkumų.

WP_20150313_005 (1)

Vasarį nepraleido nė vienos pamokos

• Ia kl. – Justinas Ankėnas, Paulius Bankovskis, Žygimantas Saulis, Modestas Subelis, Aurelija   Šulgaitė;
  • Ib kl.  – Edvardas Žeimo;
  • Ic kl. – Deividas Gaidamovičius;
  • IIa kl. – Artūras Guobys, Aleksandras Zubkovas;
  • IIIa kl. – Ingrida Astikaitė, Viktorija Grigorovičiūtė.

Olimpiados

Vilija Maliavkaitė (IIa)  laimėjo trečia vieta rajono dailės olimpiadoje.
Jos mokytoja A.  Karovackienė. Sveikiname!

Matematikos olimpiados rajono etape Donatas Veršelis (IIb)
(mokyt. T. Dudėnaitė),
Karolis Breidokas  (IIIb), Dainius Čeplinskas (IVa) laimėjo I vietą
(mokyt.V. Dindienė).
II vietą užėmė  Radvilas Bendorys (Ic)  (mokyt. V. Rimšelienė),
o Rimgaudas Bučelis (IIIc),  Rytis Trojanas  (IVb) užėmė III vietą
(mokyt. T. Dudėnaitė).
Sveikiname mokinius ir jų mokytojas!

Geografijos olimpiados rajono etape Povilas Rudinskis (IVb)  užėmė  I vietą.
Jį moko  J. Politienė,
o Valdemaras Sarkanas (IVb) laimėjo III vietą