INFORMACIJA APIE LAISVĄ DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO UGDYMUI DARBO VIETĄ IR ATRANKĄ Į ŠIAS PAREIGAS

KONKURSAS
DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO UGDYMUI PAREIGOMS UŽIMTI

ŠVENČIONĖLIŲ MINDAUGO GIMNAZIJA

(Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 124 Švenčionėliai LT-18222 Švenčionių r. , tel.(8 387) 32 475, faks. (8 387) 32 475, el. p. mindaugo.gimnazija.svnc@gmail.com;  http://www.gimnazija.svencioneliai.lm.lt.  Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 195007355)

skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti.
Skaitykite toliau »

Čempionai

Gimnazijos vaikinų komanda (1999 m. ir jaunesni) tapo rajono krepšinio čempionais. Rungtynių rezultatai: Mindaugo gimnazija – Z. Žemaičio gimnazija 26:17; Mindaugo gimnazija – Pabradės Ryto gimnazija 32:20; Mindaugo gimnazija – Švenčionėlių progimnazija 59:29.

kasis_2015

Visuomenės diena

„Laikykimės kartu, juk tam esame gimę.
Mūsų bendruomenė labai panaši į skliautą, kuris subyrėtų,
jei akmenys vienas kito nelaikytų ir neremtų.“

(Seneka. Laiškai Liucijui)

Kviečiame  2015-01-27 d. dalyvauti gimnazijoje vyksiančioje „Visuomenės dienoje“.

visuomene Skaitykite toliau »

Pasiekimai

2014-2015 m. m. I pusmetį labai gerai baigė šie mokiniai:

Maliavkaitė Eglė Ib
Jutelytė Ugnė Ib
Baltakytė Adriana Ic
Beganskaitė Lija Ic
Karovackaitė Silvija Ic
Lisauskaitė Vaiva Ic
Beganskaitė Mija IIa
Lukšo Jurgita IIa
Gaidamavičius Dainius IIIa
Čeplinskas Dainius IVa
Karneckaitė Ugnė IVa
Valatkaitė Elvina IVa
Zenkevičiūtė Miglė IVa
Džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime sėkmės II pusmetyje!

Nė vienos pamokos I pusmetyje nepraleido:

Modestas Subelis Ia
Mantas Stanavojus Ib
Misevičius Paulius Ic
Volosevič Valentina Ic
Didžiuojamės šių mokinių pareigingumu!

Tinklinio varžybos

I vieta 4 b_1 (R. Skorulskis, D. Podolskis, P. Polita, K. Pauliukevičius, V. Janušas).
II vieta (P. Asinavičius, R. Trojanas, P. Rudinskis, V. Sarkanas).
III vieta (T. Jutelis, D. Veršelis, A. Ambrulaitis, I. Stolyarchuk, A. Šimčuk,
L. Andreikėnas).
Varžyboms teisėjavo: K. Pauliukevičius ir A. Poltoržickij.
tnkl_ntr

Paskelbti „Samsung Mokykla ateičiai“ finalininkai! :)

Anglų kalbos konkursas

Anglų kalbos konkurso rajoniniame etape I vietą užėmė Vidmantas Šiaudinis (IIb). Jis turi teisę dalyvauti respublikiniame anglų kalbos konkurse. Sveikiname mokinį ir jo mokytoją Birutę Radziulienę! Džiaugiamės Pauliaus Giniočio (IIa) II vieta anglų kalbos konkurso rajoniniame etape. Jį moko mokytoja Zita Karneckienė.

Svečiuose Utenos kolegija

Sausio 14 dieną gimnazijoje svečiavosi ne tik regiono darbdavių lūkesčius gebanti pateisinti, bet ir studentų išreitinguota į pačią patraukliausiųjų neuniversitetinių aukštųjų mokyklų sąrašo viršūnę, užimanti ženklią vietą valstybės politikoje aukštojo mokslo srityje, neseniai sulaukusi pelnyto itin svaraus tarptautinio įvertinimo Utenos kolegija, siūlanti rinktis iš dviejų dešimčių studijų programų.

Atvykusi kolegijos komanda ne tik pristatė studijų programas ir tobulėjimo galimybes, bet ir pademonstravo meistriškumą darant makiažą ir masažą.

WP_20150114_002

„Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 d. pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ tikslas – ugdyti pilietiškumą, istorinę atmintį bei patriotiškumą, prisiminti bei pagerbti žuvusiuosius bei nukentėjusius valstybės gynėjus. Gimnazijos languose buvo uždegtos žvakutės, o I pamoką aktų salėje I-II klasių mokiniai vedė pilietiškumo pamoką.

Skaitovai

2015 m. sausio 7 d. gimnazijos aktų salėje įvyko meninio skaitymo konkurso laureatų apdovanojimo ceremonija. I vietą užėmė IVa klasės mokinė Justina Šapokaitė (mokytoja Asta Činčikienė), II vietą pasidalino IIIa klasės mokinė Ingrida Astikaitė (mokytoja Nijolė Daubarienė) ir Ia klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė (mokytoja Alė Krinickienė), III vietą – IIIa klasės mokinys Arnoldas Leleika (mokytoja Alė Krinickienė) ir IIa klasės mokinė Mija Beganskaitė (mokytoja Laimutė Martinkevičienė). Na, o žiūrovų simpatijos ir direktorės dovanos šįsyk atiteko Ib klasės mokinei Auksei Gaidamavičiūtei ir IIIb klasės mokiniui Karoliui Breidokui. Laureatai rengiasi rajoniniam konkurso etapui, o mes visi linkime jiems sėkmės:)

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.