Neeilinė pamoka

Smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma gimnazijos mokiniams surengė nuostabią gyvenimo, estetikos ir muzikos pamoką. Mokiniai klausėsi virtuozų atliekamos Niccolo Paganini muzikos.
DSC_0427 (2)

Rudeninė talka

Šį penktadienį gamta šiluma mūsų nelepino, bet ir lietumi nebaudė, todėl turėjome puikų laiką susitvaryti savo mokyklos aplinką.

Metodinė diena

Būrelis gimnazijos mokytojų susirinko į metodinę dieną „Facebook’o ir tinklaraščių taikymas ugdymo procese‟, kurią inicijavo ir surengė projekto „Samsung Mokykla ateičiai“ grupė: Daiva Veronika Gaidamavčienė, Daiva Gaidamavčienė, Zita Karneckienė ir Gintaras Nalivaika.

Kitokia pamoka

Gimnazijoje vykdomas projektas, „Pažangi mokykla“. Spalio 14 d. įvyko išvažiuojamoji pamoka į Jodyno mišką prie paminklo žuvusiems partizanams, pirmą pamoką vedė Reškutėnų krašto šviesulys, istorijos mokytoja, muziejininkė Viktorija Lapėnienė, kuri papasakojo apie partizanus ir jų likimus. Antra pamoka vyko Jukiškės k. pas liaudies meistrą J. Jakštą. Jis vedė pamoką apie savo kūrybą, jos reikšmę žmonėms, tema „Ąžuolai žaliuos žemėj Lietuvos“. Mokiniai padovanojo mokytojams padėkos raštus ir gražius atsiliepimus apie nuostabią patirtį.

Konkursas „Atraskime saugų internetą“

Kviečiame 12 – 18 metų mokinius dalyvauti projekto Saugesnis internetas ir programos eTwinning rengiamame konkurse „Atraskime saugų internetą“. Skaitykite toliau »

Konkursas jauniesiems kino kritikams

Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos kviečia vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti Jaunojo kino kritiko konkurse. Skaitykite toliau »

Nacionalinės gynybos diena

Spalvingą spalio penktadienį vyko nemažiau spalvingas renginys – Nacionalinės gynybos diena. Renginyje dalyvę policijos atstovai, mokiniams kalbėjo tema “Ką reikėtų žinoti kiekvienam”. KASP Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės Vilniaus teritorinio karo prievolės komplektavimo skyriaus kariškiai gimnazistams pristatė Krašto apsaugos sistemą, surengė karinę-taktinę estafetę, pademonstravo kario ekipiruotę bei ginkluotę, o taip pat pamokė karinės rikiuotės. Medicinos studentai mokiniams kalbėjo apie narkotikų, alkoholio, tabako, bei energetinių gėrimų žalą organizmui. Mokytojai dalyvavo Visuomenės sveikatos biuro organizuotuose kursuose. Vėliau mokiniai lankėsi Švenčionėlių įstaigose: kultūros centre, bibliotekoje, seniūnijoje, geležinkelio depe.

Biblioteka turtėja

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos biblioteka nuoširdžiai dėkoja Lietuvos Mokslų akademijos jauniesiems mokslininkams ir Švenčionių rajono tarybos nariui Dariui Veličkai už dovaną – knygas gimnazijos bibliotekai: Michaelo Nielseno. Atradimai kitaip, Nikolo Karo (Nicholas Carr). Seklumos, Jeremy Rifkin. Trečioji pramonės revoliucija, John Brockman. TAI PAKEIS VISKĄ, Nikas Leinas.Gyvybės triumfas, Spencer Wells. Pandoros sėkla, Michio Kaku. Ateities fizika.

Mąstau… Rūšiuoju. Gyvuoju!

Visus, visus, visus kviečiame aktyviai dalyvauti projekte „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju.“
I etapo metu renkame elektros ir elektronikos įrangos atliekas (nebeveikiančią buitinę, kompiuterinę techniką).

Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse gimnazijos ketvirtokai mokytojams surengė šventinį rytmetį. Mokiniai dainavo, grojo gitaromis, bei mokytojus įtraukė į nuotaikingus žaidimus. Vėliau mokytojai rinkosi Švenčionėlių kultūros centre, kur vyko minėjimas, bei R.Kazlo monospektaklis.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Zita Karneckienė Tarptautinės mokytojų dienos proga už kruopštų, kūrybingą ir nuoširdų pedagoginį darbą apdovanota Švenčionių r. savivaldybės mero padėka.

Giedra nuotaika mokytojus lydėjo visą dieną.

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.