Konkursas gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą
Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos
direktoriaus pareigoms eiti

Vadovaudamasi Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. liepos 1 d. įsakymu Nr. V-1193 „Dėl konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašo patvirtinimo“, Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Skaitykite toliau »

Č.Kudabos atminimo įamžinimo programa

kudaba

• „Atvirų durų“ diena muziejuje  (galima apsilankyti)

PARODOS:

• I aukštas  – „Pedagoginė mokykla – brangakmenis Švenčionijoje“ (Č. Kudaba)
  • II aukštas – „Č. Kudaba – mūsų krašto pilietis“ (iš Nalšios muziejaus)
  • III aukštas  – Paroda-viktorina „Atpažink“

FILMAS

• Po 3 pamokų (I ilgoji pertrauka)  aktų salėje  filmas „Mūsų muziejui 10 metų!“

Č. KUDABOS ĮAMŽINIMAS:

• 12.00 – Atminimo lentos, skirtos Č. Kudabos atminimui įamžinti, atidengimas
  • 13.00  – POPIETĖ  „Pėsčiojo riterio akimis“
    (Žiupsnis prisiminimų…ne daugiau…)   (Č. Kudaba)

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Nors Lietuva maža šalis, turime kuo pasigirti: unikaliais kraštovaizdžiais, miškais, gyvūnija. Tačiau aplinkosauga – mokslas ne tik apie gyvūnus ar medžius, ji apima tokias sudėtingas temas kaip energetika, atliekų tvarkymo sistemos ir net politika.

Šių metų lapkričio 18-20 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 7-9 klasių moksleiviams. Ją inicijavo elektronikos platintojų asociacija (EPA). Ši olimpiada – tai moksleiviams skirto aplinkosaugos projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” tęstinis projektas.

Sveikiname 22 devintokus, nepabūgusius pasitikrinti žinių ir aktyviai sprendusius pateiktus testus. Daugiausia taškų surinko Šalna Simonas, Maliavkaitė Eglė, Šiekštelė Lukas, Gaidamavičiūtė Auksė ir Bendorys Radvilas.

Gimtadienis

GIMNAZIJOS GIMTADIENIO PROGRAMA:

1 pam. – 8.00 – 8.45 (klasės vadovo pamoka)
2 pam. – 8.55-9.40 (pamokos pagal tvarkaraštį)
Tortadienio pertrauka
3 pam. – 10.10-11.00 (sporto salėje imatrikuliacija: dalyvauja I-II kl. ir jose pamoką turintys mokytojai, aktų salėje – filmo peržiūra: dalyvauja III – IV kl. ir jose pamokas turintys mokytojai)
4 pam. – 12.00 (visi dalyvauja pamokoje Kultūros centre).

1 x 1

Krepšinio turnyro 1 x 1 rezultatai:
I vieta D. Podolskis;
II vieta V. Sarkanas;
III vieta R. Trebnik;
IV vieta L. Sventickas; V vieta P. Rudinskis; VI vieta R. Trojanas.
1_1_ntr

Tolerancijos rytmetys

Lapkričio 14 -osios rytą gimnazijoje vyko Tolerancijos rytmetys. Mokiniai dovanojo šių metų tolerancijos simbolį – knygą, grojo akordionistė I b kl. mokinė Auksė Gaidamavičiūtė, o visas  gimnazijos kolektyvas sukūrė po knygos dalį.

Po dviejų pamokų knyga buvo susegta į bendrą ( 48 psl.) Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos Tolerancijos knygą. Smagu, kad vienas knygos lapas priklauso ir Švenčionėlių miesto bendruomenei. Ačiū visiems už darnią kūrybą.

DŽIAUGIAMĖS

Džiaugiamės mokiniais, kurie spalį nepraleido nė vienos pamokos!!!

1. Cibulskas A. (Ia)
2. Korzikaitė Greta (Ia)
3. Raginis A. (Ia)
4. Rukšėnaitė V. (Ia)
5. Subelis M. (Ia)
6. Stanavojus M. (Ib)
7. Baltakytė A. (Ic)
8. Beganskaitė L. (Ic)
9. Gaidamovičius D.  (Ic)
10. Misevičius P. (Ic)
11. Beganskaitė M. (IIa)
12. Guobys A. (IIa)
13. Kurpytė L. (IIa)
14. Skrebutėnaitė A. (IIa)
15. Skrebutėnaitė V. (IIa)
16. Trinkūnaitė S. (IIa)
17. Ulčickaitė E. (IIa)
18. Andreikėnas L. (IIb)
19. Ankėnaitė K. (IIb)
20. Carenko V. (IIb)
21. Jusitė S. (IIb)
22. Jutelis T. (IIb)
23. Šiaudinis V. (IIb)
24. Visockis A. (IIIb)
25. Terleckis D. (IIIc)
26. Vinogradovas S. (IIIc)
27. Basytė E. (IVa)
28. Gaidamavičiūtė L. (IVa)
29. Maldžiūtė M.G. (IVa)
30. Zenkevičiūtė M. (IVa)
31. Janušas V. (IVb)
32. Stanaitis E. (IVb)

Lapkričio 6 -oji – Atšvaitų diena!

Kasmet rudens ir žiemos mėnesiais padaugėja eismo įvykiuose nukentėjusių pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų, daugiausia tokios nelaimės įvyksta tamsoje. Todėl šiuo metu, ypač lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiais, labai svarbu, kad pėstieji, dviračių vairuotojai naudotų šviesą atspindinčias priemones, keliuose elgtųsi atsargiai ir atsakingai.
Atsižvelgdama į avaringumo padėtį ir eismo įvykių priežastis, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos lapkričio 6-ąją skelbia Atšvaitų diena. Skaitykite toliau »

Knygos, kurios keičia pasaulį

Lapkričio 5d. į Aktų salę rinkosi trečiokai, tikėdamiesi, kad paskaita tema „Knygos, kurios keičia pasaulį“ jiems bus vertinga pamoka. Paskaitą skaitė L. Martinkevičienė, o pateiktimis ir video medžiaga pasirūpino bibliotekos ir skaityklos darbuotojos. Idėja – rasti būdų besimokantį jaunimą pasukti knygos link – sena kaip pati knyga. Anot Viktoro Hugo „Galima pasipriešinti armijoms, tačiau niekas nenugalės idėjos, kuriai atėjo laikas“ – kalbėjo lektorė, giliai įsitikinusi, kad kelias atrasti knygą, kuri keistų pasaulį, prasideda nuo vieno žingsnelio.

Savanoriai gimnazijoje

I-II klasių mokiniai susitiko su LR Šaulių Sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės Švenčionių r. 13-osios kuopos atstovais ir susipažino su įdomia, prasminga veikla.  Smagu, kad ją pristatė mūsų mokiniai P. Vasilenko (IIIb), Anton Mazurkevič (IIIb), D. Terleckis (IIIc) ir U. Kukėnaitė (Ia) . Džiaugėmės matydami puikiai savo galimybes realizuojančią mūsų buvusią mokinę Inesą Bojarunec. Tikimės, kad mokiniai labiau susidomės šia tarnavimo Lietuvai idėja!

Kultūrinė išvyka

IVa klasės mokinių grupė su klasės vadove A. Činčikiene vyko į edukacinę kelionę „Patriotizmo tema Lietuvos teatre“ ir žiūrėjo P. Vaičiūno spektaklį „Patriotai“.

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.