Konkursas gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą
Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos
direktoriaus pareigoms eiti

Vadovaudamasi Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. liepos 1 d. įsakymu Nr. V-1193 „Dėl konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašo patvirtinimo“, Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Skaitykite toliau »

Rinkimai

Spalio 24 d. vyko rinkimai kandidatų į Lietuvos mokinių parlamentą. Išrinkta Rasa Maliavkaitė (IIIc), kuri lapkričio 4 d. dalyvaus antrajame rinkimų rate Švenčionyse. Linkime sėkmės!

Protmūšis

Protmūšis – tai intelektualus ir linksmas žaidimas. Tikėtina, kad ši tradicija gimė akademinėje aplinkoje, Vilniaus Universitete. Tai labai įtraukiantis, linksmas, vienijantis komandą žaidimas.

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje protmūšių turnyrą „Mes – pasaulio ir Lietuvos piliečiai“ pradėjo I-II klasių komandos, kurias sudarė po 4 mokinius, po vieną mokytoją ir tėvų atstovą.

Džiaugiamės Ic klasės aktyvumu – dalyvavo net trys komandos!

Žaidimas buvo įdomus, gyvas. Į finalines kovas išrinktos Ib, Ic ir IIa klasių komandos, o E.Gerojimienė ir N. Daubarienė apdovanotos direktorės įsteigtais prizais.

Dabar kovai ruošiasi III-IV klasių komandos. Sėkmės!

Pirmokų tėvų susirinkimai

Spalio 21-22 d. vyko tėvų susirinkimai I klasėse.

Dalyvavo renginyje Seime

D. Gaidamavičius, U. Vinciūnaitė, J. Guigienė ir D. Uzialienė dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime renginyje „Istorinės atminties svarba. Vilnius – valstybės sostinė“.

Neeilinė pamoka

Smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma gimnazijos mokiniams surengė nuostabią gyvenimo, estetikos ir muzikos pamoką. Mokiniai klausėsi virtuozų atliekamos Niccolo Paganini muzikos.
DSC_0427 (2)

Rudeninė talka

Šį penktadienį gamta šiluma mūsų nelepino, bet ir lietumi nebaudė, todėl turėjome puikų laiką susitvaryti savo mokyklos aplinką.

Savivalda

Grupė mokinių dalyvavo Jaunimo savivaldos dienoje Švenčionių r. savivaldybėje, kur po susitikimo su savivaldybės darbuotojais, mokiniai išsiskirstė į skirtingas veiklas vykdančius skyrius. Apie įgytą patirtį mokiniai papasakojo Mokinių taryboje ir paskatino ateityje aktyviau įsijungti į Jaunimo reikalų tarybos veiklą.

Renginys „Kristijoną Donelaitį mena Vilnija“

Lietuvos kultūros politikos instituto iniciatyva mūsų gimnazijoje vyko renginys, skirtas K. Donelaičio 300-osioms metinėms paminėti. Po meninės įžangos mokiniai skaitė „Metų“ ištraukas lietuvių ir rusų kalbomis, o Instituto direktorius Antanas Staponkus pristatė Kristijono Donelaičio memorialinį muziejų Tolminkiemyje. III-IV klasių mokiniai klausė įdomios dr. B.Speičytės paskaitos apie K. Donelaičio aktualumą šiandien. Renginio kulminacija – aktoriaus A. Jurgaičio meninės improvizacijos ir mecenatų dovanos.

Metodinė diena

Būrelis gimnazijos mokytojų susirinko į metodinę dieną „Facebook’o ir tinklaraščių taikymas ugdymo procese‟, kurią inicijavo ir surengė projekto „Samsung Mokykla ateičiai“ grupė: Daiva Veronika Gaidamavčienė, Daiva Gaidamavčienė, Zita Karneckienė ir Gintaras Nalivaika.

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.