Chemijos olimpiada

Rajono chemijos olimpiadoje II vietą užėmė Radvilas Bendorys (IIc), Arnoldas Leleika (IVa) ir Augustė Skrebutėnaitė (IIIa), o trečią vietą laimėjo Mija Beganskaitė (IIIa). Sveikiname mokinius ir jų mokytoją N. Gudelienę!

Bebras II

Sekmadienį Utenos kolegijoje vyko tarptautinio „Bebro“ konkurso II etapas į kurį buvo pakviesti 4 mūsų gimnazijos ketvirtokai: K. Breidokas, R. Bučelis, D. Grašys ir A.Taluntis. Nors Lietuvoje prizinės vietos užimti nepavyko, visgi regione (Visaginas, Molėtai, Ignalina, Švenčionys) K. Breidokas buvo pirmas tarp dvyliktokų. Kol buvo skaičiuojami konkurso rezultatai, mokiniai susipažino su robotų programavimu.

2016-01-31_21.30.45

Etikos konkursas

Šalies Etikos konkurse 11 – 12 klasių mokiniams 2015-2016 metų gruodžio – sausio mėnesių  prizininkėmis tapo  mūsų mokinės Rasa Maliavkaitė (II vieta) ir Diana Borovik (įdomiausios citatos: „Ar įsivaizduojate visuomenę, kurioje mašinos pačios atliktų žmogaus vaidmenį? Ką joje veiktų žmogus?“, „Aukščiausias gėris yra gyvenimas pagal prigimtį“ Seneka).  Mokines ruošė mokytoja Vilhelmina Urbonienė.

Netradicinė diena gimnazijoje

Penktadienį gimnazijoje buvo netradicinė diena. Pusmečiui pasibaigus klasės aptarė laikotarpio rezultatus, mokiniai analizavo savo pasiekimus, numatė ugdymosi gaires. Vėliau pamokas vedė buvę gimnazijos mokiniai, kurie su gimnazistais kalbėjo įvairiomis temomis. Gamtininkas ir žurnalistas Andrejus Gaidamavičius mokiniams skaitė paskaitą „Darnus vystymasis: realybė ir utopija“. „Omnitel“ B2B pardavimų treneris (žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius) ir projekto „Kam to reikia?“ lektorius Rimvydas Jurkuvėnas mokė gimnazistus streso suvaldymo būdų. Savarankiškai dirbantis televizijos režisierius Martynas Grašys  mokiniams papasakojo savo gyvenimo istoriją, kaip mokyklos laikų pomėgis filmuoti tapo profesija. Adelė Požėlaitė – lėlių kūrėja, scenografė pasidalino savo sėkmės receptu, papasakojo, kaip mėgstamą užsiėmimą paversti verslu. Simona Kazlienė, rajono savivaldybės tarybos sekretorė, mokinius mokė pilietiškumo, bei kaip informacijos sraute pastebėti neigiamą propogandą ir kaip jos išvengti. Vėliau trečiokai, ketvirtokai, mokytojai ir svečiai susitiko protmūšyje – tikrino savo išprusimą įvairiose žinių srityse.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etape III vietą užėmė Adelina Martinkėnaitė. Jos mokytoja N. Daubarienė. Sveikiname ir džiaugiamės!

Biologijos olimpiados rajono etapo nugalėtojai

Biologijos olimpiados rajono etapo nugalėtojai:

Lija Beganskaitė (IIc) ir Karolis Breidokas (IVb) užėmė I vietas,
Mija Beganskaitė (IIIa) užėmė II vietą,
o Radvilas Bendorys (IIc), Maksim Jemeljanov (IIb) ir Arnoldas Leleika (IVa)  – III vietas.
Mokinius olimpiadai rengė biologijos mokytoja metodininkė Daiva Gaidamavičienė.
Sveikiname ir džiaugiamės!

Šachmatai

Baigėsi šachmatų turnyras gimnazijoje, džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus:

I vieta –  R. Bučelis, IVc;
II vieta – K. Breidokas, IVb;
III vieta – V. Jutelis, IVb;
IV vieta – D. Grašys, IVc; V vieta – A. Leleika, IVb; VI vieta – D. Borovik, IVb.

sachmatai

Meninio skaitymo konkursas

Gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkurso mokyklinis etapas. Sveikiname konkurso laureatus:

Karolį Breidoką (IVb);

Auksę Gaidamavičiūtę (IIb);

Ugnių Rodevičių (Ia);

Vytautę Rukšėnaitę (IIa).

Olimpiados nugalėtojai

Sveikiname anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokinių  rajoninio etapo nugalėtojus:

Paulių Giniotį (IIIa) – I vieta,
Vidmantą Šiaudinį (IIIb) – II vieta,
Vaidą Skrebutėnaitę (IIIa)  – III vieta.

Atmintis gyva!

Dalyvavome kasmetinėje tradicija tapusioje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Šios akcijos metu − 8.00 valandą − buvo užgesintos šviesos ir visuose languose dešimčiai minučių uždegtos atminties žvakutės.

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.