Pirmokų tėvų susirinkimai

Spalio 21-22 d. vyko tėvų susirinkimai I klasėse.

Dalyvavo renginyje Seime

D. Gaidamavičius, U. Vinciūnaitė, J. Guigienė ir D. Uzialienė dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime renginyje „Istorinės atminties svarba. Vilnius – valstybės sostinė“.

Neeilinė pamoka

Smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma gimnazijos mokiniams surengė nuostabią gyvenimo, estetikos ir muzikos pamoką. Mokiniai klausėsi virtuozų atliekamos Niccolo Paganini muzikos.
DSC_0427 (2)

Rudeninė talka

Šį penktadienį gamta šiluma mūsų nelepino, bet ir lietumi nebaudė, todėl turėjome puikų laiką susitvaryti savo mokyklos aplinką.

Savivalda

Grupė mokinių dalyvavo Jaunimo savivaldos dienoje Švenčionių r. savivaldybėje, kur po susitikimo su savivaldybės darbuotojais, mokiniai išsiskirstė į skirtingas veiklas vykdančius skyrius. Apie įgytą patirtį mokiniai papasakojo Mokinių taryboje ir paskatino ateityje aktyviau įsijungti į Jaunimo reikalų tarybos veiklą.

Renginys „Kristijoną Donelaitį mena Vilnija“

Lietuvos kultūros politikos instituto iniciatyva mūsų gimnazijoje vyko renginys, skirtas K. Donelaičio 300-osioms metinėms paminėti. Po meninės įžangos mokiniai skaitė „Metų“ ištraukas lietuvių ir rusų kalbomis, o Instituto direktorius Antanas Staponkus pristatė Kristijono Donelaičio memorialinį muziejų Tolminkiemyje. III-IV klasių mokiniai klausė įdomios dr. B.Speičytės paskaitos apie K. Donelaičio aktualumą šiandien. Renginio kulminacija – aktoriaus A. Jurgaičio meninės improvizacijos ir mecenatų dovanos.

Metodinė diena

Būrelis gimnazijos mokytojų susirinko į metodinę dieną „Facebook’o ir tinklaraščių taikymas ugdymo procese‟, kurią inicijavo ir surengė projekto „Samsung Mokykla ateičiai“ grupė: Daiva Veronika Gaidamavčienė, Daiva Gaidamavčienė, Zita Karneckienė ir Gintaras Nalivaika.

Baltosios lazdelės dienos minėjimas

Mokiniai dalyvavo Baltosios lazdelės dienos minėjime Švenčionėlių Kultūros centre.

Kitokia pamoka

Gimnazijoje vykdomas projektas, „Pažangi mokykla“. Spalio 14 d. įvyko išvažiuojamoji pamoka į Jodyno mišką prie paminklo žuvusiems partizanams, pirmą pamoką vedė Reškutėnų krašto šviesulys, istorijos mokytoja, muziejininkė Viktorija Lapėnienė, kuri papasakojo apie partizanus ir jų likimus. Antra pamoka vyko Jukiškės k. pas liaudies meistrą J. Jakštą. Jis vedė pamoką apie savo kūrybą, jos reikšmę žmonėms, tema „Ąžuolai žaliuos žemėj Lietuvos“. Mokiniai padovanojo mokytojams padėkos raštus ir gražius atsiliepimus apie nuostabią patirtį.

Posėdis dėl pirmokų

Vyko mokytojų, dirbančių I gimnazijos klasėse, posėdis, kuriame klasių vadovai pateikė mokinių motyvacijos ir lūkesčių vizijas. Aptartos pagalbos mokiniams strategijos ir numatyta gilinti mokymosi mokytis ir komunikavimo kompetencijas.

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.