Lankytojai

Vaikinų krepšinio komanda – rajono ir apskrities čempionai

Šiais mokslo metais mūsų vaikinų krepšinio komanda tapo rajono ir apskrities čempionais, o  “Manijos” čempionate užėmė 5 – 8 vietas.

MAN_NTR

Comenius projekto “Jaunimas be sienų – paauglių migracija Europoje” 6-oji konferencija Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje


Svečiai iš Tiberiados bendruomenės

Balandžio 9 d.mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Tiberiados bendruomenės. Tai Belgijoje įkurta negausi vienuolių bendruomenė, kurios atstovai gyvena ir Lietuvoje, Zarasų rajone. Seserį Astą, brolį Vidą ir jaunuolį Joną lydėjo parapijos kunigas vikaras Dovydas. Jie nuoširdžiai bendravo su mokiniais, pasakojo apie savo pašaukimą, kasdieninį gyvenimą vienuolyne, kartu meldėsi ir atsakinėjo į klausimus. Vienuoliai kvietė atvykti ir pamatyti jų gyvenimą iš arti. Šis apsilankymas – proga susimąstyti apie dvasingumą laukiant šventų Velykų.

tiberiada

II klasių tėvų susirinkimas

Balandžio 7 d. vyko II klasių  tėvų susirinkimas, kuriame direktoriaus pavaduotoja D.V.Gaidamavičienė  pristatė vidurinio ugdymo programa, tėvus supažindino su individualaus ugdymo plano sudarymo principais, aptarė tėvų pagalbos būdus, renkantis dalykus, kursus. Susirinkime apie saugų elgesį, sveikatos saugojimą kalbėjo Švenčionių visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Ingrida  Grigonytė ir policijos komisariato darbuotojos D. Stūglienė ir V. Mikulėnienė.

Svečiuose Švenčionių profesinio rengimo centras

Švenčionių profesinio rengimo centro ugdymo karjerai koordinatorė Danutė Ankėnienė supažindino su specialybėmis, kurių galima mokytis ŠPRC turintiems pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą mokiniams. Mokytoja pristatė  ir tris naujas profesijas – automobilių mechaniko, socialinio darbuotojo padėjėjo ir virėjo. 
Visus susidomėjusius kviečiame balandžio 07-11 dienomis į Atvirų durų savaitę. Pagrindinis renginys – Galiūno diena- vyks balandžio 9 dieną 11 valandą mokyklos stadione.
DSC_0074

Ir tavo karjera gali prasidėti čia

Paskutinę šių metų kovo dieną penkiolika II-IV klasių gimnazistų išvyko į Pabradę. 

Pabradė – tai vieta, iš kur aukštųjų technologijų gamykla „Intersurgical“ tiekia itin kokybiškas ir patikimas vienkartines kvėpavimo slaugos priemones, be kurių neapsieinama ligoninėse, operacinėse, intensyviosios terapijos skyriuose, greitosios pagalbos ir pooperacinėse palatose. Tai oro takams, anestezijai, intensyviai terapijai ir reanimacijai, deguonies ir aerozolio terapijai skirti gaminiai ir sistemos.

Ekskursijoje po įmonę penkiolika gimnazistų lydinti Ramunė  Bindokienė, personalo vadovė, pirmiausia nuvedė prie konstruktorių komandos – tai pirmoji grandis, klojanti pagrindus naujam produktui atsirasti. „Intersurgical“ pati gamina ne tik kvėpavimo sistemų komponentus, bet ir itin tikslias metalines formas joms išlieti – tai unikalios įmonės technologijos.

Stambiausia sėkmingai dirbanti rajono įmonė kviečia gimnazistus savo karjerą pradėti čia.

Ekskursija į Intersurgical

Erasmus projektas mūsų gimnazijoje

„Kitokia“ diena gimnazijoje, neregėtos pamokos ir užsienio kalbų šurmulys – visa tai ir dar daugiau pamatė mūsų gimnazistai išaušus kovo 28-osios rytui. startavusio Projekto „ERASMUS LIETUVOS MOKYKLOMS“ organizatoriai buvo M. Romerio universiteto ir Erasmus studijų mainų programos studentai iš svečių šalių. Pagrindinė projekto idėja – pasidalinti su gimnazijos bendruomene patirtimi apie tarpkultūrinį pažinimą, savanorystę ir mobilumą, taip pat padidinti atvykusių studentų galimybes įgyti akademinės, profesinės ir asmeninės patirties.

„Kitokios“ dienos pamokose dalyvavo II-III klasių gimnazistai. Visa diena buvo suskirstyta į pamokas, kurių metu mokiniai sužinojo apie tarptautines studijas, apkeliavo pasaulį per 45 min., sukdamiesi kalbų karuselėje, šoko ir mankštino galvas spręsdami protmūšio užduotis. Atvykę studentai (iš Albanijos, Turkijos, P.Korėjos, Kinijos, Italijos) pasakojo apie savo šalis, kultūrą, tam tikrus kalbos aspektus.

Matematinis labirintas

Aktų salėje susirinko geriausi II ir III klasių matematikai išbandyti savo jėgų „Matematiniame labirinte“. Matematines varžytuves vedė ketvirtokai Joana Kurtinytė ir Rokas Šamšūra, vertino Urtė Paškevičiūtė, Gintarė Garlaitė, Monika Karaliūnaitė ir direktorė. Jaunieji matematikai pateikė namų darbus – prisistatymą ir savo sukurtus himnus matematikai, sprendė įdomias užduotis, dėliojo skritulio dėlionę, vyko kapitonų „žaibo turnyras“. Įdomūs galvosūkiai laukė ir sirgalių. „Matematiniame labirinte“ nugalėjo jungtinė II klasių komanda. Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvavusius!

Prezidento taurė

Baigėsi prezidento taurės krepšinio varžybos.

I VIETA
VI C KLASĖ (R. MEIDUS, R. KUODIS, R. ŠAMŠŪRA, P. GEROJIMAS, A. STRIŽIŪNAS, M. PIPIRAS, T. KUODIS).

II VIETA
III A KLASĖ (M. ŠIEKŠTELĖ, L. SVENTICKAS, D. ČEPLINSKAS, A. BARONĖNAS).
III VIETA
III B KLASĖ (P. ASINAVIČIUS, R. TROJANAS, V. SARKANAS, D. PODOLSKIS, P. RUDINSKIS, R. SKORULSKIS).

Krepsinis_2014

Stūmė štangą

Vyko štangos spaudimo varžybos.
Svorio kategorija iki 66 kg :
I vieta V. JANUŠAS (77,5 KG);
II VIETA  R. TOMAŠEVSKIS (80 KG);
III vieta D. URBONAS (70 KG).

Svorio kategorija virš 66 kg :
I VIETA P. ASINAVIČIUS (105 KG);
II VIETA D. GUREVIČIUS (95 KG);
III VIETA L. SVENTICKAS (100 KG).

stanga_2014
Pamokų laikas

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.
3 – 09.50 – 10.35 val.
4 – 10.55 – 11.40 val.
5 – 12.00 – 12.45 val.
6 – 12.55 – 13.40 val.
7 – 13.50 – 14.35 val.
8 – 14.45 – 15.30 val.

Kalendorius
Balandis 2014
P A T K P Š S
« Kov    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archyvas
Vardadieniai
Orai