Kalėdiniai sveikinimai

Konkursas gimnazijos direktoriaus pavaduotojo ūkiui pareigoms eiti

Skelbiame konkursą nuo 2015 m. vasario 3 d. eiti gimnazijos direktoriaus pavaduotojo ūkiui pareigas.

Tarnybinio atlyginimo koeficientas – 10,75 (BMA dydžio).

Pagrindinės funkcijos:

1. Organizuoti aptarnaujančio personalo darbą ir kontrolę, vykdyti sanitarinę bei higieninę mokyklos patalpų ir aplinkos priežiūrą; vykdyti mokyklos pastatų, patalpų ir materialinių vertybių techninės būklės priežiūrą, apsaugą bei priešgaisrinę saugą, tvarkyti materialinių vertybių apskaitą, organizuoti jų remontą ir inventorizavimą.
  2. Vesti mokyklos darbuotojams instruktažus sveikatos ir saugaus darbo bei priešgaisrinės saugos klausimais, aprūpinti darbuotojus darbo ir asmeninės apsaugos priemonėmis.
  3. Tvarkyti viešųjų pirkimų dokumentus ir atlikti viešųjų pirkimų organizatoriaus funkcijas.
  4. Tvarkyti nelaimingų atsitikimų gimnazijoje/darbo metu tyrimų dokumentus.

Skaitykite toliau »

Įžiebta Kalėdų eglė

Viena iš pertraukų pirmadienį virto mažyčiu stebuklu. Ketvirtokai sukvietė gimnazijos bendruomenę prie Kalėdų eglutės. Susirinkusius gražia daina pradžiugino Justina Šapokaitė ir Adomas Taluntis, o su artėjančiomis šventėmis pasveikino, bei eglę įžiebė l.e.p. direktorė Daiva V. Gaidamavičienė.  Mokytojus ketvirtokai apdovanojo simbolinėmis dovanėlėmis ir visų susirinkusiųjų nuotaiką vėl nuskaidrino Justinos Kalėdinė daina. Kalėdos jau čia pat!

eglute_2014

„Kvapioji“ pertraukėlė

Gruodžio 12d. gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi prezidento „Kvapioji“ pertraukėlė. Šiemet gimnazijos prezidentė Diana Borovik ir jos draugai vaišino gimnazijos bendruomenę naminiais kepiniais bei arbata. Pertraukėlės metu gimnazijos  prezidentė bei jos štabo nariai  bendradarbiavo su  jaunimo organizacija DARBAS, dalyvavo JOD organizuotoje  akcijoje „Gerumo patruliai“.  Gimnazistai „gerumo patruliai“  vilkėjo skiriamąsias liemenes, dalino „Šeimos arbatą“  bei lankstinukus,  vaišino gimnazijos bendruomenę naminiais kepiniais bei arbata. „Viskas pavyko, jaučiuosi gerai, nes pirmasis mano mini renginys pateisino  mano lūkesčius. Noriu padėkoti savo geraširdžiams draugams – be jų nebūtų pavykę. Be abejo, įsitikinau, kad bendradarbiavimas – puiki galimybė  pažinti vieniems kitus. Tikiuosi, tai ne paskutinis kartas,“ – minėjo Diana.

kvapioji_pertraukele_2014

Stebėjo iniciatyvos „Programavimo valanda“ e.pamoką

III ir IV klasių mokiniai stebėjo e.pamoką transliuojamą iš Vilniaus J.Basanavičiaus gimnazijos, skirtą pasaulinei iniciatyvai “Programavimo valanda”. Mokiniai susipažino su Windows App Studio platforma ir žaidimų programavimu naudojant „Unity“.

Akcija „Žaislų dėžė“ ir „Rūbų spinta“

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyksta gerumo akcija „Žaislų dėžė“ ir „Rūbų spinta“

Kiekviena atjauta dovanoja džiaugsmą  džiaugsmas – sveikatos šaltinis
TIKSLAS – ugdyti toleranciją, empatiją, mokėjimą dalintis bei atjautą šalia esančiajam
DALYVIAI: visa gimnazijos bendruomenė (mokiniai, mokytojai, mokinių tėvai, mokyklos darbuotojai)
RENKAMOS DOVANOS: nebereikalingi, bet tinkamai naudoti įvairūs švarūs vaikiški ( ir ne tik) drabužiai, batai, kanceliarinės prekės, knygos, žaislai ir kt.
LAIKAS:  iki 2014-12-18d. ( ketvirtadienio)
VIETA: 301 kab.
KAM DOVANOSIME? Surinktas dovanas Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos akcijos organizatoriai perduos sunkiai besiverčiančioms šeimoms

Švenčionių rajono mokinių konferencija „Donelaitis mūsų darbuose“

Gruodžio 5 d. gimnazijoje vyko baigiamasis „Donelaitiados“, skirtos rašytojo Kristijono Donelaičio 300 – osioms gimimo metinėms, renginys –   Švenčionių rajono mokinių konferencija „Donelaitis mūsų darbuose“.

Skaitykite toliau »

Mūsų viešnia

Pasidalinti savo sėkme ir padrąsinti gimnazistų kelti sau aukštus tikslus į gimnaziją trumpam sugrįžo III laidos absolventė mokslų daktarė Audronė Lapinaitė. Audronė gali didžiuotis su pagyrimu apsiginta daktaro disertacija, straipsniu tarptautiniame moksliniame žurnale “Nature” bei galimybe dirbti Berklio universitete Kalifornijoje.
Džiaugiamės Audronės sėkme ir linkime sėkmės.
WP_20141125_002
Audronė Lapinaitė (centre) su mokytojomis M.Žarnauskiene ir N.Gudeliene.

Geriausiai lankė pamokas

28. Pranckutė E. – IVb

29. Stanaitis E.  – IVb

AIDS – geriau žinoti

Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS!

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyva Pasaulinės AIDS dienos metu  protų mūšį „AIDS-geriau žinoti“ surengė 500 šalies bendruomenių, kurie subūrė rekordinį skaičių – per 45 tūkstančius mokinių, pedagogų, jų tėvelių ir kitų grupių dalyvių.

Mūsų gimnazijoje protmūšyje dalyvavo 2 klasių mokiniai, o „Žaliosios studijos“ nariai sukūrė instaliaciją „Būtina žinoti“.

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.