Siūlome darbą psichologui, psichologijos mokytojui

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680 patvirtintu Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu  skelbiame informaciją apie laisvą nuo 2016 m. rugpjūčio 22 d. psichologo ir psichologijos mokytojo pareigybę:

Darbo vieta – Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija (Vilniaus g. 124, Švenčionėliai, Švenčionių r.).

Pareigybės pavadinimas – psichologas ir psichologijos mokytojas.

Skaitykite toliau »

Atvirų durų diena

skelbimas-atv-duru-dienai

Gauta Žalioji vėliava

Mūsų gimnazijos bendruomenė gali didžiuotis tuo, jog aktyviai prisideda prie įvairių aplinkosauginių veiklų, puoselėja aplinką, skatina gamtosauginį mokinių atsakingumą, sėkmingai dalyvauja gamtosauginių mokyklų programoje.  Ši veikla neliko nepastebėta ir neįvertinta. Šiais metais mūsų gimnazijai bus įteikta jau ketvirta Žalioji vėliava ir Tarptautinės gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas.

Perkūno akys 2016

Tarptautinio šokio festivalyje „Perkūno akys 2016“ mūsų šiuolaikinio šokio kolektyvai „Bingo“ ir „Šuolis“ pelnė laimėtojų diplomus. Sveikiname šokėjus ir jų vadovę R. Grigianecienę!

DAROM 2016

Mūsų gimnazijos bendruomenė jau aštuntą kartą dalyvavo pasaulinėje aplinkotvarkos akcijoje „Darom 2016“. DAROM arba Let’s do it World – tarptautinė aplinkosaugos organizacija, kuri vienija daugiau nei 100 pasaulio valstybių. Idėjos autoriai – estai, tačiau Lietuva buvo viena iš pirmųjų šalių, kuri prisijungė prie šio judėjimo. Mūsų mokiniai ir mokytojai sutvarkė miškelį prie gimnazijos, Žaliosios ir Miško gatvių pakeles, karių kapus, vidaus kiemą. Dėkojame visiems, kurie neabejingi aplinkos puoselėjimui!

Tarptautinė kovos su triukšmu diena

Balandžio 20-ąją minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Šią dieną žmonės raginami netriukšmauti ir gerbti aplinkinių teisę į tylią ir sveikatai saugią gyvenamąją ir darbo aplinką. Kovos su triukšmu diena paminėta ir mūsų gimnazijoje. Visuomenės sveikatos priežiūros slaugytoja Laima Baikova su antrokais ir trečiokais dalinosi „Tylios dietos“ receptu.

Tiksliųjų ir gamtos mokslų diena

Balandžio 19 dieną Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų diena. Metodinę dieną atidarė gimnazijos direktorė D.V.Gaidamavičienė bei Tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė D.Gaidamavičienė. Vėliau svečiai iš rajono mokyklų ir mūsų gimnazijos kolegos lankėsi mokytojų V.Dindienės, T.Dudėnaitės, D.Gaidamavičienės, N.Gudelienės, E.Karnecko ir G.Nalivaikos vedamose atvirose pamokose. Kol mokytojai dalyvavo pamokose, mokiniams po gimnaziją ekskursiją vedė bei Švenčionėlius – geležinkelio miestą pristatė pavaduotoja J.Guigienė, o G.Nalivaika svečiams sudarė galimybę išbandyti 3D spausdintuvą. Po atvirų pamokų mokytojai rinkosi į pamokų aptarimą, bei klausėsi Metodinės tarybos pirmininkės Z.Karneckienės gimnazijos metodinės veiklos pristatymo. Renginio kulminacija – protmūšis, kuriame be mūsų mokyklos komandų dalyvavo dvi svečių komandos iš Z.Žemaičio gimnazijos ir Švenčionėlių progimnazijos. Nugalėtojais tapo šeimininkai – IVc klasės komanda, antri – Z.Žemaičio mokiniai, o III vieta atiteko IIc klasei.

Dalyvavo 5-oje daugiakalbystės olimpiadoje

Balandžio 16 d., šeštadienį, mūsų gimnazijos komanda: Adriana Baltakytė (IIc), Adelina Martinkėnaitė (IIb) ir Illya Stolyarchuk (IIIb), su anglų kalbos mokytoja Zita Karneckiene jau antrąsyk dalyvavo 5-oje daugiakalbystės olimpiadoje „AŠ KALBU, TU KALBI – MES BENDRAUJAME!“, kuri vyko tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje. Šįsyk komanda pristatė ispanų kalbą bei varžėsi kalbų kazino žaidime, juokingų istorijų labirinte, filmų įgarsinimo, istorijų kūrimo bei kalbėjimo ekspromtu rungtyse anglų, rusų, vokiečių ir lenkų kalbomis. Sveikiname puikiai pasirodžiusius dalyvius ir kviečiame kitais metais vėl išbandyti savo žinias olimpiadoje! daugiakalbystė

Štangos spaudimo varžybų rezultatai

3. R. Kuldo – 105 kg

st1_

„Kalbų kengūros 2016“ pasiekimai

Džiaugiamės „Kalbų kengūros 2016“ dalyvių pasiekimais. Lukas Šiekštelė (IIb) apdovanotas Oranžinės Kengūros  diplomu, o Adelina Martinkėnaitė (IIb), Andrej Kirilov (IIb), Ignas Cibulskas (IIc), Mantas Stanavojus (IIb), Paulius Balčiūnas (IIc), Silvija Rudinskytė (IIc), Simonas Šalna (IIb), Vytautė Rukšėnaitė (IIa), Paulius Giniotis (IIIa) apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Zitą Karneckienę. Linkime sėkmės  kitais metais!

1 – 08.00 – 08.45 val.
2 – 08.55 – 09.40 val.