Akcija „Darom 2015“

Šiandien gimnazijoje vyksta švarinimosi akcija „Darom 2015“. Pirmieji prie akcijos prisijungė IV-okai, kurie jau paskutinį kartą tvarko gimnazijos teritoriją.

Kvietimas dalyvauti Europos jaunimo savaitei skirtame renginyje „Idėja+“

Kviečiame dalyvauti Europos jaunimo savaitei skirtame renginyje „Idėja+“,    vyksiančiame 2015 m. gegužės 5  d.  14 val. Nalšios muziejuje (Laisvės al. 1, Švenčionys). Skaitykite toliau »

Kvietimas dalyvauti projekte „Jauku|Mentorystė”

„Jauku | Mentorystė“– tai novatoriškas, inovatyvus, skatinantis jaunimo verslumą projektas, vyksiantis 2015 m. balandžio – birželio mėnesiais. Projekto metu dešimtyje Lietuvos savivaldybių vyks susitikimai su vietos verslininkais, savivaldybių darbuotojais, jaunimu, bus gilinamasi į vietos probleminius klausimus: kokios kompetencijos reikalingos įgyvendinti verslo idėją, kokių įrankių savivaldybėje trūksta siekiant skatinti jaunimo verslumą, jaunimo nedarbo problema ir kt. Projekto pagrindinis tikslas – sukurti patrauklią platformą ir įrankius bendrauti verslininkams bei jaunimui regione skatinant jaunimo verslumą, iniciatyvas ir mentorystės idėją. Skaitykite toliau »

Abiturientai, pranešimas jums

PATVIRTINTAS 2015 M. GERIAUSIŲJŲ EILĖS TVARKOS APRAŠO PAKEITIMAS

Švietimo ir mokslo ministras patvirtino „Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2015 metais tvarkos aprašo“ pakeitimą, kuriame išdėstė dokumentą nauja redakcija. Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2015 metais tvarkos aprašas nustato asmenų, įgijusių vidurinį išsilavinimą pagal Lietuvos vidurinio ugdymo programas ir 2015 metais pretenduojančių į Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas studijų vietas arba studijų stipendijas atrankos kriterijus ir šių asmenų geriausiųjų eilės sudarymo principus.

Skaitykite toliau »

Baigė Jaunųjų matematikų mokyklą

Ričardas Skorulskis (IVb) 2015 m. baigė Jaunųjų matematikų mokyklą ir gavo rekomendaciją studijuoti tiksliuosius mokslus. Mokiniui padėjo mokytoja T. Dudėnaitė. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

UNESCO iniciatyva – pasaulis taps atviras, jeigu mokėsime bendrauti! O šiuo metu, kai esame Europos bendruomenės nariai, ypač svarbi vieta tenka kalbai kaip bendravimo priemonei, kaip tautos identifikavimo ir kultūros raiškai  Į projektą – konkursą jau vienuoliktus metus kviečiami 4 – 12 klasių moksleiviai bei studentai, kurie verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų arba juos iliustruoja.  Šiais metais diplomanėmis iš mūsų gimnazijos tapo  A. Martinkėnaitė (Ib) – iliustravo tekstą, A. Skrebutėnaitė (IIa), E. Maliavkaitė (Ib), M. Beganskaitė (IIa), S. Rudinskytė (Ic) vertė iš anglų kalbos, o D. Borovik (IIIb) vertė rusų kalbos tekstą. Sveikiname diplomantes ir jų mokytojas Z. Karneckienę ir T. Ščiogolevą!

Susitikimas su policijos pareigūnėmis

Vyko III-IV klasių mokinių ir policijos darbuotojų susitikimas, kurio tema „Ką reikėtų žinoti viešoje erdvėje?“. D. Stūglienė ir V. Mikulėnienė mokiniams priminė apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę.

Štangos spaudimo varžybos

Svorio kategorija iki 76 kg
I vieta V. Kraujalis;
II vieta E. Meidūnas;
III vieta L. Andraikėnas.
Svorio kategorija virš 76 kg
I vieta M. Gruška;
II vieta E. Lapinas;
III vieta J. Ankėnas.
Varžybų teisėjai – R. Laurinavičius, D. Rusteika; sekretorės – L. Pavlij, S. Barzdėnaitė.
stn_ntr_1

Džiugūs Respublikinio etikos  konkurso II etapo rezultatai

Respublikiniame etikos  konkurse „Moralinės dilemos“ II etape dalyvavusi gimnazijos II klasės mokinė Laima Sarkanaitė pateko tarp 20 geriausių. Laimėtojai bei jų mokytojai gegužės 15d. kviečiami atvykti į Tarptautinei  Etikos dienai skirtą  konferenciją Lietuvos edukologijos universitete, kur bus paskelbti galutiniai rezultatai.

Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame!

Balandžio 18 dieną  Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje jau ketvirtą kartą organizavo respublikinę daugiakalbystės olimpiadą, kurioje šiais metais dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, vadovaujama anglų kalbos mokytojos Zitos Karneckienės.

Komandos narės Adriana Baltakytė (Ic kl.), Karolina Martinkėnaitė (IIIc kl.) ir Elvina Valatkaitė (IVa kl.) išradingai atliko užduotis anglų, vokiečių, rusų ir lenkų kalbomis, o namų darbus – trumpą vaidinimą – pristatė italų kalba.

Šis renginys buvo tikra kalbų fiesta, kurioje mūsų darni komanda pademonstravo, kad daugiakalbystė mūsų mokykloje tebeturi  gilias tradicijas ir kad kalbų mokėjimas leidžia patirti tikrą  bendravimo džiaugsmą.

english

1 – 08.00 – 08.45 val.