Gimnazijoje savanoriai iš Kinijos

Gimnazijoje savanoriai iš Kinijos

Grupė gimnazistų jau trečius metus mokosi kinų kalbos. Per savaitę vyksta viena pamoka, kurią veda savanorė mokytoja iš Kinijos Ke Li. Gimnazistai noriai mokosi šios mūsų visuomenei dar menkai pažįstamos užsienio kalbos.

Apie ypatingą kinų kultūrą mokiniai sužino ir įvairių renginių metu. Mokytoja Li parengė netradicinę pamoką „Tautinis Kinijos rūbas“. Pamokoje, kurioje dalyvavo trys savanoriai iš Kinijos, trečių ir pirmų klasių gimnazistai bei anglų kalbos mokytoja Jelena Rimkienė, buvo demonstruojami tautiniai kinų kostiumai. Svečiai pasakojo apie nepaprastai spalvingus kinų drabužių derinius bei jų atsiradimo istoriją. Mokiniai daugiau sužinojo apie rūbo spalvos simboliką, aksesuarus, stilių, senovės Kinijos moters idealą.